Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem félt, akkor már nem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem félt, akkor már nem is fontos neki a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

Fél éve járunk a barátommal, mindketten 20 éves egyetemisták vagyunk. Már több olyan eset volt, hogy más fiúk kimutatták, hogy éreznek irántam valamit. Ezeket mindig megbeszéltem a párommal, megmutattam neki a leveleket, chateket.

Már eddig is zavart, hogy a párom nem reagált rájuk semmit, még akkor sem, amikor egy közös ismerősünk kifejtette nekem, hogy szakítana a jelenlegi barátnőjével, csakhogy mi összejöjjünk. A barátomat ez cseppet sem izgatta, és sose hozta volna elő a témát, nekem pedig rosszul esett, hogy a közös ismerősünknek nekem kellett beolvasni és megszüntetni a kapcsolatot.

Most van egy srác az egyetemen, akinek lett barátnője olyan 2 hete. Végig én adtam neki tanácsot, hogy jöhetne össze a csajjal, és nagyon örült, hogy segítettem neki. Erre a csávó átküldte MM Te vagy az a lány c. számát (jó, utálom a számot, egyáltalán nem hallgatok ilyet :D), meghallgattam a dalszövegét, és mondom azért ez sok...

A barátom persze nem mondott rá semmit, nem is érdekelte...ez viszont rosszul esett. Most nem azt kérném, hogy egyből essen neki a fiúknak, hogy ilyeneket küldözgetnek...de...legalább valamilyen szinten érdekelné a dolog.


Én vagyok az első barátnője, még nem tudja, milyen fontos valakit megtartani és vigyázni rá. Nekem már volt kapcsolatom, talán ezért állok hozzá másképp...vagy nem tudom. Én féltem a páromat és nem hagynám, hogy valaki ilyeneket küldözgessen neki, vagy hogy a közös ismerősünk szerelmet valljon neki....

Vagy ezt csak én túlzom el ennyire? Vagy szerintetek ennyire nem számítok neki?


2011. ápr. 30. 15:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha Te vagy az első bnője, akkor valószínűleg nem alakult ki benne az, hogy a lányokra vigyázni kell, mert azért mondjuk ki, nekünk nőknek jól esik, ha mutatják a társadalom felé, hogy: ő most Velem van! De, ha ennyire nem érdekli, h mi történik veled, beszéld meg vele.. ha úgy sem lesz semmi, akkor nem hiszem hogy ez a dolog, h lesz*rja, h kivel mit, merre, hol csinálsz..nem fog sokáig tartani..
2011. ápr. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, én nem kezdenék ilyen ,,na nézd meg ki mindenki írt nekem, és ha nem érdekel, nem szeretsz" típusú vitákba. Személyes tapasztalatom van a dologban...hosszú távon csak ártani tud. Attól, hogy nem érdekli minden levél, amit mások írnak neked,egyáltalán nem biztos hogy nem szeret. Sőt, szerintem megbízik benned, és nem tulajdonít nagy jelentőséget a dolognak. Különben is meg mit számít mások véleménye? Az a fontos, hogy szeretitek egymást;)
2011. ápr. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszaitokat :) Csak kicsit tanácstalan vagyok. Én már elveszítettem valakit, akit szerettem, és mindent meg akarok tenni, hogy a jövőben ez ne forduljon elő...tehát ha látnám, hogy a pasimnak ilyet írogatna be egy csaj, biztos, hogy szóvá tenném a barátomnál de minimum megkérdezném a csajt, hogy ezzel mi volt a szándéka.

És ezt visszafelé egyáltalán nem érzem :S Olyan, mint hogyha elveszítene, egyáltalán nem érdekelné :S

2011. ápr. 30. 15:28
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ugyan ez a helyzet! Azt leszámítva, hogy a barátom 27 és nem én vagyok neki az első barátnője! Már az idegeimre megy azzal hogy azt érzem nem is vagyok neki fontos, meg hogy miatta bármit csinálhatnék az se izgatja! De ő azt mondja megbízik bennem, ha meg más kell nekem azt közöljem vele! Egyébként szerintem ezt ott rontottam el ahol te is hogy minden pasiról beszámoltam neki aki rám nyomult stb.stb. és még biztosabbnak érezte a pozícióját! Fordított esetbe én robbanok minden csajra aki láthatóan rányomul vagy érdeklődik iránta!

Barátodnál lehet azért ilyen, mert te vagy az első barátnője, vagy lehet ő ilyen típus és akkor nem fog változni vagy tulságosan biztosnak érzi a pozícióját! Én már nem akarom ezt megérteni belefáradtam hogy ilyenekkel idegesítsem magam! Elfogadtam hogy ő ilyen, bármilyen nehezemre is esik!:S:S

2011. máj. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én pont ellentétes szituációban vagyok, barátom iszonyatosan féltékeny típus. De azt hiszem a te helyzeted is legalább olyan rossz lehet :/ Azért az elég durva h arra sem reagált h konkrétan szerelmet vallott neked a közös ismerősötök, tudván h van barátod, aki nem mellesleg Ő :S Nem csodálom h megfordult a fejedben h talán nem is vagy olyan fontos neki. Szerintem meg kéne ezt beszélnetek, bár aki nem az az "érzelemkimutatós" fajta, azt hiába nyüstölöd mert nem fog megváltozni. De az is lehet h ő nem szeret téged annyira mint te őt, és ezért is mutat "érdektelenséget" az ún udvarlóid iránt. Bár sztem minimum férfiúi büszkeségből féltékenynek kéne lennie, de hát embere válogatja.
2011. máj. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Velünk is ez a helyzet.Ő sohase féltékeny én a legkisebb dologra is robbanok. Szerintem teljes mértékig megbízik benned, és szeret. Nálunk is első barátnője vagyok, és igazából nálunk ez a játékszenvedélye van:\ kb...7 hónapja vagyunk együtt, dee ha igazán szereted a srácot akkor tényleg mellette maradsz és elviseled ezt neki..
2011. máj. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!