Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mondd, miért nem érzed, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondd, miért nem érzed, hogy én többre vágyom?

Figyelt kérdés

Eszméletlenül szeretlek és örökké veled akarok maradni, de szörnyen rosszul esik, hogy egy kicsit sem figyelsz rám. Rettenetesen jól esne például, ha egyszer nem plüssállatot kapnék tőled bármilyen alkalomra. Szeretem a plüssöket, de tudod valami személyesebb sokkal többet jelentene. Tudom, hogy nem vagy kézműves típus, viszont, ha egy cseppet is figyelnél rám tudnád, hogy minek örülök igazán...

De nem az ajándékokról van itt szó.

Rólunk.

Csak TE kellesz nekem!

Mióta kirúgtak az egyetemről csak te vagy nekem. Csak rád számíthattam, de nem fogtad fel, hogy mennyire magam alatt vagyok, hogy milyen sok segítségre lenne szükségem. Esténként sírva aludtam el, mert tudtam, hogy akármennyire szeretlek, még te sem értesz meg. Ha odafigyelnél rám...

Én véget akarok vetni az életemnek. Még akkor is, ha így elveszítelek.


2011. okt. 21. 01:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert nem az igazi. Ölelés, puszi...remélem jobban leszel.
2011. okt. 21. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Aha, jó. És?
2011. okt. 21. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem érezni kell!!!!Mondd el neki!!!Lehet abban a hitben él,hogy minden rendben köztetek.Kommunikáció!!!!!!
2011. okt. 21. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
És még rengeteg !!!jelem van:D
2011. okt. 21. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

ÉN többre vágyom

ÉN szeretlek és ÉN veled akarok maradni

NEKEM rosszul esik

ÉN személyesebb ajándékokat akarok

NEKEM te kellesz

NEKEM csak te vagy

ÉN csak rád számíthattam

ÉN magam alatt vagyok

NEKEM sok segítségre lenne szükségem

ÉN sírva aludtam el

ÉN véget akarok vetni..


Hát hallod, te aztán rajongsz egyvalakiért: saját magadért. Én, én, én, nekem, nekem, nekem. Nyavalygás és hiszti felsőfokon. Egocentrikus liba. Az öngyilkossággal meg ne fenyegetőzz, szánalmas.

2011. okt. 21. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Melyikünknek is szól az elmélkedés???
2011. okt. 21. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

1. azt hiszi plüss a kedvenc és azért vásárol állandóan,de legalább gondol rád. Akkor lehet sipákolni,ha teljesen elfelejtene minden ünnepi alkalmat stb.

2. Nem szabad senkitől se függni,görcsös módon ragaszkodni. Talpra állni,célokat kitűzni,megvalósítani

3. Véget vethetsz az Életednek,de senkit se felelős érte,csak Te magad, a Te döntésed.

2011. okt. 21. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
25%
fájdalommentes halált kívánok te hisztis hülye pic sa.
2011. okt. 21. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem szeret a maga módján!! Te is és ő is más emberek vagytok, máshogy látjátok a dolgokat ill. gondolkoztok. A pasik már csak ilyenek, mint az írásból kiderül...


Amit írtál az én párom jutott eszembe róla :D .. Sajna, ez van. Imád, csak nem tudja kimutatni, sajnos ez van.. :-((( Ezért harcolunk annyit egymással :( ..


De öngyilkosság semmiképp, főleg ezért ne!! Lesz más majd, aki jobban ki fogja tudni mutatni!! Vagy "megszokod", ez még nem a vég!!


Vagy ez valami dalszöveg :D ??

2011. okt. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

legalább te kaptál tőle valamit, az enyém születésnapom előtt 2 héttel elkezdte lesz*rni a fejem... szülinapomkor 1db sms.-re futotta neki...

amúgy ajándékot összesen 2db-ot kaptam. Egyiket az előtte lévő szülinapomra, és egyet, mikor el volt nyaralni, és valami kis kacatot hozott nekem.



szóval te még a szerencsésebb fajta vagy.

jah, meg az én pasim soha, de soha nem állt mellettem, nem érdekelték a gondjaim, ő sem mesélt az övéiről.

2012. ápr. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!