Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tönkre teheti az anya a kapcsolatot és a családi viszály?

Figyelt kérdés

Barátnőm anyja állandóan az expasi zaklatásától tart és parázik, mert a bnőmet még mindig vissza akarja kapni ezért sokat lóg a házkörül és próbálja elkapni egyedül a bnőmet, de mivel mindig vele vagyok így nem megy neki... A lényeg, hogy az anyja mindig látja és ezt mindig elmeséli, így az ex úgy az ex és nekem már ezt hallgatni nagyon sok, sőt bnőmre sincs jó hatással sztem... pedig az anyja engem szeret jobban az exét utálta szóval nem arról van szó, hogy azt a pasit akarja a lányának megint. de már nagyon idegesít, hogy annyit beszél róla, mennyire utálja nem érti a bnőmet, hogy tehette hozzá magát és ezt 100x elmondja egy nap ha olyan van... bnőm néha elsírja magát meg ilyenek mert már nem bírja én meg ideges vagyok tőle és kikészít néha, attól félek tönkre teszi a kapcsolatunkat az állandó magyarázásaival... hogy lehetne ebből kimászni és mennyi az esélye, hogy a kapcsolat rovására mehet? én tűröm és ezért nem hagynám el a barátnőmet ez tuti... nem azért kérdeztem...

köszi a válaszokat.

20/F


2011. ápr. 30. 22:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Ülj le egy asztalhoz a barátnőddel és a bnőd édesanyjával, és beszéljétek meg ezt komolyan. Kérjétek meg ketten, hogy ne említse többet az ex-barátot, mert ez titeket nagyon zavar.

Az ex-barát problémát pedig a következőképpen oldjátok meg: küldd ki a barátnődet egyedül, hogy beszéljen az ex-barátjával. Kérje meg őt is, hogy menjen el, mert annak a kapcsolatnak vége van. Ha nem tágít, akkor mondja meg neki, hogy ilyen esetekben ez már zaklatásnak minősül, amiért fel lehet őt jelenteni, amivel a barátnőd élni is fog, ha nem hagyja békén. Ha továbbra sem tágít: jelentsétek fel.

Üdv, sok szerencsét!

2011. ápr. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!