Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire fontos neki a kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos neki a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

Ha nem félt, akkor már nem is fontos neki a kapcsolatunk?


Fél éve járunk a barátommal, mindketten 20 éves egyetemisták vagyunk. Már több olyan eset volt, hogy más fiúk kimutatták, hogy éreznek irántam valamit. Ezeket mindig megbeszéltem a párommal, megmutattam neki a leveleket, chateket.

Már eddig is zavart, hogy a párom nem reagált rájuk semmit, még akkor sem, amikor egy közös ismerősünk kifejtette nekem, hogy szakítana a jelenlegi barátnőjével, csakhogy mi összejöjjünk. A barátomat ez cseppet sem izgatta, és sose hozta volna elő a témát, nekem pedig rosszul esett, hogy a közös ismerősünknek nekem kellett beolvasni és megszüntetni a kapcsolatot.

Most van egy srác az egyetemen, akinek lett barátnője olyan 2 hete. Végig én adtam neki tanácsot, hogy jöhetne össze a csajjal, és nagyon örült, hogy segítettem neki. Erre a csávó átküldte MM Te vagy az a lány c. számát (jó, utálom a számot, egyáltalán nem hallgatok ilyet :D), meghallgattam a dalszövegét, és mondom azért ez sok...

A barátom persze nem mondott rá semmit, nem is érdekelte...ez viszont rosszul esett. Most nem azt kérném, hogy egyből essen neki a fiúknak, hogy ilyeneket küldözgetnek...de...legalább valamilyen szinten érdekelné a dolog.


Én vagyok az első barátnője, még nem tudja, milyen fontos valakit megtartani és vigyázni rá. Nekem már volt kapcsolatom, talán ezért állok hozzá másképp...vagy nem tudom. Én féltem a páromat és nem hagynám, hogy valaki ilyeneket küldözgessen neki, vagy hogy a közös ismerősünk szerelmet valljon neki....

Vagy ezt csak én túlzom el ennyire? Vagy szerintetek ennyire nem számítok neki?


2011. ápr. 30. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 napietus ***** válasza:

nem tudja, hogyan kéne reagálnia. nem mindennapi dolog azért, hogy ezeket megmutatod neki, és nem is szép Tőled, mert a másik fél nem járult hozzá. szóval én békén hagynám ezekkel a helyedben. nekem is rengetgen tettek konkrétan vagy kevésbé konkrétan ajánlatot, pedig férjnél vagyok, a férjem nevét viselem, hordom a gyűrűmet, szóval egyértelmű a helyzet. lerázom őket és kész. eszemben sincs ezeket a férjmenek elmesélni, minek? ő sem csinálna semmit, max. magában kiröhögné szerencsétleneket, hogy hogy pofára estek, meg ahogy ismerem, még tenne is pár szurka-piszka megjegyzést nekik a gúnyos mosolyával. neadjisten társaságban, mi szükség van erre?


29/N

2011. ápr. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A barátom például "büszke" rá, hogy más fiúk is érdeklődnek irántam. Annak örülne, ha a strandon monokiniznék, hogy mindenki lássa a mellemet és irigykedjen (pedig kicsi melleim vannak, de Ő imádja őket...), vagy például múltkor észrevette, hogy étteremben a pincér kétszer is nagyon megbámult engem, és ezt igazából büszkén és mosolyogva mesélte, hogy látta...

Nem feltétlenül jelent rosszat, ha a barátod nem reagál semmit ezekre. Lehet, hogy nem mer reagálni, mert nem tudja, hogy örülnél e neki, ha féltékenykedne (hiszen írtad, hogy neki az 1. barátnője vagy...) Szóval lehet, hogy nem tudja, hogy kéne úgy reagálnia, hogy Téged ne bántson meg vele. Szerintem próbáld vele megbeszélni ezt a dolgot.

20/L

2011. ápr. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Van aki féltékeny és van aki nem.

Mivel én sem vagyok az, azt szoktam mondani, aki menni akar menni fog, akkor is ha kardot rántok és mindenkire ráugrok, mint egy anyatigris, "hogy mert a pasimra nézni?"

Másrészt te ezeket a fiúkat nem tudod magadtól elküldeni? Szerintem magadban nem vagy biztos, míg ő az benned.

2011. máj. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!