Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan beszéljem le a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszéljem le a barátnőmet arról, hogy facebookra melltartós és bugyis képeket rakjon ki?

Figyelt kérdés

Én 21 éves vagyok, a kedvesem 16. A kapcsolatunk elég friss (4 hetes). Nagyon kedves lány, megértő őszinte, de egyetlen "probléma" van vele. A facebookon van egy úgynevezett "szexi avagy én" albuma ami tele van fehérnemüs képekkel vagy hogy az ágyba pucérkodik és takaróval eltakarja amit kell. Ami még rosszabb hogy ilyen 50-60 lájk és kommment van csak fiúktól hogy " jajj de szép vagy drága" és stb. Engem pedig a féltékenység az örületbe kerget ezeket csak nekem szabadna látnom vagy tévedek? Mikor megkértem hogy törölje az albumot azt mondta hogy ő szexuálisan túlfütött és ennyi ..

2. hét után lefeküdtünk én próbáltam neki bizonyítani hogy szeretem és akár 6 hónapot is várnák az együttlétre mert ugye még elég fiatal.. Mire közölte velem hogy ne nyápickodjak ő már 12 évesen elvesztette. Utána még nekem volt ciki hogy én 18 éves koromig vártam.

Nem ribanc meg semmi ilyen egy csinos lány csak erről a furcsa szokásáról kellene leszoktatni.. de hogyan??


Köszi a segítéget!


2011. ápr. 30. 22:48
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%
Csakis ùgy tudsz rajta segiteni(talàn), ha eljàtszod, hogy elhagyod és megnézed hogyan reagàl. Egyébként nagyon fiatal és lehet, hogy nem fog melletted maradni ilyen felgogàssal. Szépnek érzi magàt nem hiszem kisebbségi komplexusa lenne, egyszerûen megakarja màsoknak is mutatni mivel rendelkezik. Nekem ez a véleményem.
2011. ápr. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 napietus ***** válasza:
83%

nincsen semmi komplexuse szerintem, ne magyarázd már bele! előttünk mentegeted vagy magad előtt? szereti mutogatni magát, ráadásul nem az erkölcs mintaszobra (hú, de úrinő voltam). vagy elküldöd, vagy elfogadod, hogy ilyen.


utóbbi esetre egy példa, hogy mihez tartsd magad néhány év múlva:


"Tisztelt Uram!


Tudomásomra jutott, hogy Önnek korábban viszonya volt a feleségem őnagyságával. Kérem, hogy házunk látogatásától a jövőben tartózkodni szíveskedjék!


Tisztelettel:


XY


válasz:


Tisztelt X Úr!


Tájékoztatom, hogy "tudomásomra jutott" kezdetű körlevelét megkaptam..."


ehhez tartsd magad :P

2011. ápr. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
Ahogy észrevettem nem csak ő küzd ilyen gondokkal nagyon sok fiatalabb lányt látok akik hasonlo képeket csinálnak és stb. Randa szokás tény de biztos van megoldás
2011. ápr. 30. 23:09
 14/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy bármiféle kisebbségi komplexusban szenvedne. Inkább nagyzolási hóbortnak és ribiskedésnek hívnám, amit művel. Azért tömi a melltartóját, hogy minél többen ájuljanak el tőle. Ha nem lennék magammal megelégedve, kisebbségi komplexusom lenne...stb nem teperném le páromat ennyi idő után és nem vágnám a képébe, ha 12 éves korom óta húzogatnak. Igazság szerint korod ellenére rettentően naiv vagy. De majd ha a kiscsaj pofára ejt talán észhez térsz 1 kicsit. Látszik, hogy nem tisztel, nem becsül meg, másoknak kéjeleg interneten... de persze, ő egy érett, törékeny lelkű, bizonytalan lány, aki a te bátorításodra szorul... meg ahogy Móriczka elképzeli.
2011. ápr. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 Tyler913 ***** válasza:
100%

Hidd el,baratom,az egyik fontos dolog,amit megtanultam a nokrol az,hogy szinte mindegyik oriasi bizonytalansaggal kuzd,es alig akad olyan,aki teljesen elegedett lenne magaval.Sokszor palastoljak ezt k.vas viselkedessel vagy kemeny,fennhejazo viselkedessel,de legbelul szinte mindig torekenyek.

Az is lehet,hogy mivel fiatal meg a csaj,most alakul a noiessege (az adatokat elnezve igencsak alakul:),es jo erzes erroll nap mint nap visszajelzest kapni,raadasul az Internet miatt a "biztos tavolbol",gondosan beallitott fotokkal,stb.Lehet,hogy ez csak egy korszak,es majd rajon,hogy hulyeseg,de az is lehet,hogy meg nagyobb ribi lesz.

En azt tanacsolnam,hogy ne rendezz feltekenysegi jelenetet,ne aruld el,hogy ez teged zavar.Inkabb abbol a szempontbol beszelgess vele,hogy o mondja el,valojaban miert is van szuksege erre a mappara,miert nem eleg neki a Te elismeresed,miert vagyik arra,vadidegen ferfiak targyiasitsak?

2011. ápr. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
Hívhattok naívnak de én ismerem látom minden nap... Értelmes jótanuló csaj és hm na bevallom a szex is nagyon jó vele :)
2011. ápr. 30. 23:17
 17/34 napietus ***** válasza:
100%
"a szex is nagyon jó vele" no, akkor mi a gond? kefélgesd, az ilyen típus arra jó, és ne szólj bele a dolgaiba. érezd jól magad vele, és várd ki a végét. vagy megváltozik, vagy így marad, és akkor, ha meguntad, dobod. ez csak ennyi, nem kell túlbonyolítani az életet...
2011. ápr. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan az a baj, hogy elõtted kitanulta a sexet, és lehet pontosan ezzel vette el az eszedet.
2011. ápr. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%
elfogult vagy.12 évesen? hát már bocs de eleve ekkor még senki sem elèg érett agyilag. feltünési viszketegség az egész. arcolhatott 12 èvesen h nem szüz.felrak egy rakat képet h milyen jol néz ki. nagy melleket akar h mégtöbben megnézzék. a figyelem közèppontjàban akar lenni.
2011. ápr. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
a sex az egy mellkes dolog ..én azt is eltudom képzelni h egyszer feleségül veszem..Szeretem és nemtudnám úgy khasználni hogy csak megdugni és kész. Számomra nem ember aki ilyet csinál egy lánnyal.
2011. ápr. 30. 23:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!