Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan beszéljem le a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszéljem le a barátnőmet arról, hogy facebookra melltartós és bugyis képeket rakjon ki?

Figyelt kérdés

Én 21 éves vagyok, a kedvesem 16. A kapcsolatunk elég friss (4 hetes). Nagyon kedves lány, megértő őszinte, de egyetlen "probléma" van vele. A facebookon van egy úgynevezett "szexi avagy én" albuma ami tele van fehérnemüs képekkel vagy hogy az ágyba pucérkodik és takaróval eltakarja amit kell. Ami még rosszabb hogy ilyen 50-60 lájk és kommment van csak fiúktól hogy " jajj de szép vagy drága" és stb. Engem pedig a féltékenység az örületbe kerget ezeket csak nekem szabadna látnom vagy tévedek? Mikor megkértem hogy törölje az albumot azt mondta hogy ő szexuálisan túlfütött és ennyi ..

2. hét után lefeküdtünk én próbáltam neki bizonyítani hogy szeretem és akár 6 hónapot is várnák az együttlétre mert ugye még elég fiatal.. Mire közölte velem hogy ne nyápickodjak ő már 12 évesen elvesztette. Utána még nekem volt ciki hogy én 18 éves koromig vártam.

Nem ribanc meg semmi ilyen egy csinos lány csak erről a furcsa szokásáról kellene leszoktatni.. de hogyan??


Köszi a segítéget!


2011. ápr. 30. 22:48
1 2 3 4
 21/34 napietus ***** válasza:
72%
akkor őszinte részvétem...
2011. ápr. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok, felszedtél egy igazi mai tinik*rvát. 21 évesen lehetnél igényesebb a párválasztásban, balfék...
2011. ápr. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
Balfék? megnézném a te barátnöd..!
2011. ápr. 30. 23:27
 24/34 anonim válasza:
100%
hát már ne is haragudj, de az ilyen csajok szoktak a fiúkból egy nagy lúzert csinálni! a lány vszeg pár év múlva azt fogja mondani, hogy de hülye voltam.. Mindkettőtök a tapasztalatszerzés időszakában van, majd meglátjátok mi lesz!
2011. ápr. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 Tyler913 ***** válasza:
100%

Szereted? 4 het utan? Talan tenyleg tul naiv vagy...

16 evesen nagyon kis csitri meg,akarhogy is nez ki.Ne engedd,hogy ennyire elcsavarja a fejed,plane,hogy ekkora korelonyod van.

Apropo korelony:nem lehet,hogy Te csak az "idosebb pasi" vagy mellette,akivel felvaghat a baratnoi elott?

Mindegy,a lenyeg,hogy legyel vele ovatos,es mint mondtam,ne tervezz hosszu tavra.4 het utan meg plane nem.

2011. ápr. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező kommentje:

Balfék? megnézném a te barátnöd..!



Nekem nem barátnőm van, mivel nő vagyok, de a párom messze jobban járt velem, mint egy 16 éves facebook-on bugyiban pózoló címzetes lotyóval, akin már 12 évesen átmentek:) Gyönyörű teljesítmény:P

2011. ápr. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
82%
Há nemtom én az ilyeneket ribancnak hívom. 12 évesen szexel bugyis melltartós képeket tesz ki 2 hét után lefekszik és még nem volt napiszaron gratulálok hozzá :D
2011. máj. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%

Bakker, te nagyon lúzer vagy :S 12 évesen már nem szűz, pff és nem ribanc? Ráadásul még téged nevez nyápicnak. Ember, ébredj már fel:S

És még feleségül is vennéd, 4 hét után. Grat.

Komolyan mondom, hihetetlen a naivitásod. Már ne is haragudj de megérdemled a pofáraesést ami nemsokára meglesz.

2011. máj. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%

"Balfék? megnézném a te barátnöd..!"


Gondoltam, hogy csak azért maradsz vele, hogy legyen kivel hencegni. Még azt is elnéznéd neki ha mással lefeküdne (ami valószínű be is fog következni (vagy már bekövetkezett))

2011. máj. 1. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Utolsó. Lemarad: 24L
2011. máj. 1. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!