Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan beszéljem le a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszéljem le a barátnőmet arról, hogy facebookra melltartós és bugyis képeket rakjon ki?

Figyelt kérdés

Én 21 éves vagyok, a kedvesem 16. A kapcsolatunk elég friss (4 hetes). Nagyon kedves lány, megértő őszinte, de egyetlen "probléma" van vele. A facebookon van egy úgynevezett "szexi avagy én" albuma ami tele van fehérnemüs képekkel vagy hogy az ágyba pucérkodik és takaróval eltakarja amit kell. Ami még rosszabb hogy ilyen 50-60 lájk és kommment van csak fiúktól hogy " jajj de szép vagy drága" és stb. Engem pedig a féltékenység az örületbe kerget ezeket csak nekem szabadna látnom vagy tévedek? Mikor megkértem hogy törölje az albumot azt mondta hogy ő szexuálisan túlfütött és ennyi ..

2. hét után lefeküdtünk én próbáltam neki bizonyítani hogy szeretem és akár 6 hónapot is várnák az együttlétre mert ugye még elég fiatal.. Mire közölte velem hogy ne nyápickodjak ő már 12 évesen elvesztette. Utána még nekem volt ciki hogy én 18 éves koromig vártam.

Nem ribanc meg semmi ilyen egy csinos lány csak erről a furcsa szokásáról kellene leszoktatni.. de hogyan??


Köszi a segítéget!


2011. ápr. 30. 22:48
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem élvezi a rivaldafényt :D

Nem fogja leszedni, vagy ha igen hát vérig lesz sértve, hogy hogy korlátozzák, esetleg felteszi máshova, love.hu-ra stb.

Kúrogasd egy darabig aztán "aviszonlátás" :)

Jobban jársz...16 évesen nem biztos, hogy komolyan tervez veled.

2011. máj. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
87%

nagyon fiatal csaj. mm nem külsőre hanem gondolkodásmodra...ebből még lessz sok bajod.ez a képmutogatás a korral nem fog elmulni nézdmeg a 20-23 éves egyetemeisták képeit nekik is van egy csomo ilyenjük.nincs azzal baj h 2 hét után lefeküdtetek meg h jaj de szeretjük egymást meg nemis a korkülönbségel van baj hanem h még naiv és kicsit gyerekes felfogása van az életről és ezt teis be fogod látni. elhiszem h bombajol néz ki de vagy kezelni tudod ezt a gyerekességet vagy felnő vagy nem fog menni és egy idő után az őrületbe kerget. nekem most ugy hozta az élet h egész sok ilyen 17-18 éves (barát)barátnőm lett és náluk is látom h mekkora különbség gondolkodoásmodban. és néha idegesítően gyerekesek. persze általában okés de ha sokáig lennék velük szerintem engem idegesítene már.

amugymeg melltartos bugyis képekért sose értettem mit kell ugy felháborodni...strandod nem látja mindenki ugyanugy "melltartobugyiba" alias bikinibe?ezzel nincs semmi baj szerintem

2011. máj. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezõ:


Es az ember akit nem érdekel, hogy a pàrja mit szeretne, csak eljàtszogatik a fejével. Tanàcsot kértél mi adtunk, a tovàbbi a te dolgod.

2011. máj. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 Steelwasp79 válasza:
Ami szép azt nem takargatni meg eldugni kell.... Igenis inkább bűszke legyél rá
2020. nov. 11. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!