Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám rávenni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám rávenni hogy elengedjen?

Figyelt kérdés

A barátommal fél éve vagyunk együtt, de semilyen szórakozóhelyre nem enged el, még a barátnőm szülinapjára se :SS nagyon elakarok menni de nemtudom rávenni..

Aztmondja azért mert nem bízik bennem.. megkérdeztem miért nem és aztmondta h gondolkozzak el mennyi hülyeséget csináltam már :| volt 1-2 dolgo amit nem kellett vona de sztem ezek még nem olyan nagy eget verő problémák. Az egyik azvolt hogy összevesztünk én elmentem sétálni a városba egyedül(mert egyedüllétre vágytam).Ngayon kivoltam bukva aznap.Véletlenül összetalálkoztam az exemmel meg 2 haverjával.Én az exemmel egyáltalán nem tartom a kapcsolatot meg semmi. nemis beszéáltünk egymással. Iszonyatosan örültem nekik h végre itt vannak a barátok(kivéve az exem) látták h menyire készen vagyok,ezéret meghivtak egy sörre, énmeg mentem velük.

Ezvolt az egyik amiért nem bizik meg bennem, mondjuk nagyonis megérthetné..na m1.

A másik pedig h elmentünk családostól strandra, és a nap végén leszólított egy srác engem meg a hugomat.Facebook-on is beszéltünk kb 1 órát, én nem flörtöltem vele meg semmi őmeg csakúgy nyomta a bókokat.Ezért is én voltam hibás, mert nem küldtem el melegebb éghajlatra -.- (nem akartam bunkózni vele:S) Már lassan azért is énvagyok a hibás mert rámnéz 1 fiú -.-"

Most én vagyok a hülye vagy ő reagálja túl a dolgokat..

Mit csináljak h visszanyerjem a bizalmát..éshogy elengedjen úgy bulizni h nem lóg a nyakamon (bnőkkel) segítsetek mitévő legyek:SS


2011. júl. 28. 13:37
 1/9 josek ***** válasza:
ha ilyen féltékeny hagyd el, ennyi!! ne legyél papucs, nehogy már engedéjt kérjél hogy elmehess bulizni a haverokkal,, de gondolom ö mehet minden hova,, köss vele kompromisszumot, hogy ez nem mehet igy tovább
2011. júl. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vágd nyakon és szakíts vele.... jobbat nem tudok.
2011. júl. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, de kettőtök közül te vagy a leghülyébb,mert ezt eltűröd. Mi az, h nem enged el?! Ilyet sosem tudtam megérteni. Bnőm is szokta mondani,mert h nem enged el a barátom discoba?! És ő ki?! Nem az anyád v az apád, h megszabja neked, h mit csinálj.Csináld azt amit akarsz és hagyd ott a fenébe szerintem. Te jobbat érdemelsz nem ilyen érzéketlen embert! Mindig azt mondják, h az szereti a másikat kevésbé,aki irányítja a másikat...Ezzel megmondtam a választ! :)
2011. júl. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat ! :D sokat segítettetek ezzel

(de azért irjatok még ha van ötlet)! :)

2011. júl. 28. 13:53
 5/9 anonim ***** válasza:
Állj ki magadért csajszi,csak ezt tudom mondani! Ne hagyd, h tönkre vágja az életedet, és érzelmi terrorban tartson,mert ez kb. az!:) Menj el a buliba!!!Egy kapcsolat jön-megy míg a barátságok életed végéig megmaradnak!Csak állj ki magadért!:)
2011. júl. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

tényleg durva, hogy ennyire bizalmatlan, de hát... valahol megértem. strandon fiúkkal beszélgetsz, megadod a neved, facebook-on meg folytatod a beszélgetést? ráadásul úgy, hogy nyilvánvalóan a srác udvarol? ez nekem sem tetszene:) le lehet rázni fiút nem bunkó stílusban is ám:)

ettől függetlenül persze túlreagálja a barátod a dolgot, menj el, nem kell engedélyt kérni ilyesmire. ha meg nem tetszik neki, akkor találsz majd mást:)

2011. júl. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Na én itt mindig lehülyéztem a "szakíts vele" hozzászólásokat, de, ha nem túlzol, akkor lapátra vele. Nem vagy a gyereke, sem a kutyája, te döntöd el, hogy hova mégy, a párod kérheti, hogy ne menj.
2011. júl. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A többieknek igazuk van. Nem szabadna a barátodnak ennyire féltékenynek és bizalmatlannak lennie. Szerintem mond el neki, hogy változtasson magán, mert ha sokáig így folytatja elhagyod. Azért kíváncsi lennék, hogy mit szólna, ha te sem engednéd el sehova sem bulizni.

17/L

2011. júl. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Voltam már hasonló helyzetben! Úgy képzeld el, hogy mikor szakítani akartam az akkori barátommal, az után szorította a kezemet és nem engedett el amíg ki nem békülünk!!! Na akkor kellett volna jól tökönrúgni és szépen elsétálni! :D Neked is csak ezt tudom ajánlani! Sok sikert!
2011. júl. 29. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!