Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk miért szeretik jobban az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk miért szeretik jobban az alacsony lányokat?

Figyelt kérdés

én 175 cm vagyok , és olyan rossz látni amikor eljön mellettem egy pár és a csaj sokkal alacsonyabb mint a fiú, akkor eszembe jut hogy milyen magas vagyok ://

14/L


2011. máj. 2. 08:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Csak annyit mondok, hogy hozzám (és a legtöbb korombeli sráchoz) pont passzolsz magasságba :)

180 cm vagyok.


16/F

2011. máj. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
79%
Azért mert egy alacsony nő sokkal vonzóbb és nőiesebb mint egy magas.A magas nők csúnyán is hiznak,tramplivá válnak akkor is,ha csak nagyon kevés súlyfelesleg van rajtuk.
2011. máj. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Chuck ***** válasza:

Nem arról van szó, csak még is jobb ha a fiú magasabb, s a lány alacsonyabb....Haverom meg felesége között van vagy 2 fejnyi különbség...

Nekem semmi bajom az alacsony csajokkal,meg a magasokkal se, csak a 2 méteremhez jobb lenne egy magasabb csaj, de ki tudja mi lesz majd..

17/f

2011. máj. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
67%

Én 167 cm körüli lány vagyok, és pont átlagos magasságú vagyok. Amit viszont utálok, hogy általában mindig alacsony 165-170 cm körüli pasik nyomulnak rám. Utálom.

Én már elégedett lennék egy 175 cm körüli férfival is. A 190 cm nekem túl magas lenne.


Amúgy meg kérdező, én szeretnék 170 cm lenni és plusz még egy magassarkú cipellő:D

Szép a 175 cm magasság is, mert nem kell tűsarkakon botladoznod. De ha mégis akarsz, rengeteg 183-195 cm-es pasas van!

2011. máj. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
én is 175cm vagyok,de a barátom büszke a magaságomra,légy büszke rá hogy szép magas vagy :)
2011. máj. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
25%
190cm vagyok és nem mondom, hogy eddig magas barátnőim voltak, sőt olyan 20cm-vel alacsonyabbak, de rég vágyom, ha nem is velem egyfomrma magas, de legalább egy 180 körüli lányra. Elég fárasztó, hogy mindig le kell hajolni ha meg akarok csókolni egy lányt vagy felrakni egy lépcsőfokkal feljebbre, hogy ne álljon be a hátam. :D És szerintem szexik a magas csajok: hosszú comb, stb.
2011. máj. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Chuck ***** válasza:
54%
bizony-bizony
2011. máj. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
20%

Rohadtul nem szeretem az alacsony csajokat. Sőt éppen ellenkezőleg.

A két méteres magasságommal nem fogok hajlongani egy 150 centishez. Nálam egy csaj minimum 170-175 cm.

2011. máj. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Chuck ***** válasza:
30%
Ez az..ezen kívül más bajom nincs az alacsony csajokkal nekem se...
2011. máj. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!