Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mióta nincsen párkapcsolatod?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta nincsen párkapcsolatod?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hányan vagyunk egyedülállóak ezen az oldalon. Ha az vagy, írd le a korod, nemed, hogy mióta nincsen kapcsolatod, s azt is, jól érzed-e így magad.
2011. máj. 2. 16:52
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
25%

párkapcsolat másfél éve, alkalmi mindig.

17/L

jól érzem magam!

2011. máj. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
Nekem 5 hónapja. 26 ff. Nem igazán érzem jól magam, túl sok időm jut gondolkodni mit nem csinálok jól.
2011. máj. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 asdface ***** válasza:
68%

10. napja nincs bnőm. Üresnek érzem az életem ,nincs értelme a felkelésemnek ,nincs értelme annak ,hogy elaludjak ,nincs kedvem semmihez.Bárcsak visszatérne hozzám,hogy együtt nevethessünk,mint régen.Ugrassuk egymást, hogy simogassam a haját mikor az ölembe fekszik, hogy mikor odabújok hozzá érezzem a parfüme illatát,amit még most is érzek ha rá gondolok.Szeretném újra átölelni megcsókolni a nyakát és mélyen a szemébe nézve bevallani , hogy ő az egyetlen a világon akiért a legnagyobb áldozatot is játszi könnyedséggel tudom meghozni.Szeretném ismét ha másnap hajnalig a telefonba hallanám, ahogy elalszik és szuszog.Szeretném ,hogy ha újra haragudna rám és megbocsájtana nekem mint megannyi másszor a sok kis apróság miatt.Szeretném újra hallani a kedvesen daloló hangját.Bárcsak velem lehetne most is ez a drága angyalka aki miatt volt értelme megszületnem.Bárcsak ne hagyott volna el.Ő volt a csoda az életemben és most,mint remény vesztett lélek bóklászok be minden nap a munkába, hogy elteljen az idő, de nincs olyan pillanat amikor ne rá gondolnék.Mindig is egyedül voltam, ő volt az egyetlen aki meghalgatott, aki azt mondta , hogy szeret.

A másik felemet kerestem és megtaláltam az igazit.

Hiányzol Anita.

23/f

2011. máj. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:

Kb. fél éve.

Hirtelen lett egy csomó lány ismerősöm. Élvezem a helyzetet!

35/F

2011. máj. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
4 év, 23f, nem épp jól...
2011. máj. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:

7 hónapja nincs stabil párkapcsolatom. Egyszerúen azóta nem tudok komoly párkapcsolatot kialakítani, na de nem az én hibámból, rossz férfiakkal ismerkedek meg...

Nekem nagyon rossz ez a helyzet, most beleszerettem valakibe, de úgy érzem ez se talál hosszú távon viszonzásra.

Szóval én utálom ezt az állapotot!! A 3 éves kapcsolatomnál az ismerkedési fázist hiányoltam nagyon, de mostmár ez a halálom, utálom ezt a kezdeti bizonytalanságot...


20/L

2011. máj. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
75%

Lassan 3 hónapja. Február 16-án lett vége egy 3 éves kapcsolatnak. Egy hónappal rá beleszerettem egy régi ismerősömbe, aki emberként is fontos nekem évek óta, de most (sajnos) a rózsaszín ködös státusz is bejött a képbe. Mindegy, ő nem viszonozza. Ami átkozottul fáj, talán jobban, mint a februári szakítás. Utálom ezt az egészet, nagyon ritkán vagyok szerelmes, de olyankor is félrenyúlok. Úgyhogy szerintem jó ideig egyedülálló maradok, mert elegem van az egészből. Jobb egyedül, mint kiszolgáltatva valakinek...


22/l

2011. máj. 3. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
100%
2007 nyara óta nincs kapcsolatom. Eléggé rossz már manapság, üresek az éjszakák, a nappalok semmit sem érnek. Mindentől elment a kedvem, a munkahelyemen se teljesítek megfelelően. Mondjam még? :( 28f
2011. máj. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
100%

Amióta élek...Sosem volt még barátnőm.Ez van.

18/f


üdv!

2011. máj. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim válasza:
szia en 18 eves lany vagyok es 2010 oktober 11-ike ota nincs baratom... eleg rossz erzes... nagyon kellene valaki akihez hozzabujhatnek. :(
2011. máj. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!