Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mióta nincsen párkapcsolatod?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta nincsen párkapcsolatod?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hányan vagyunk egyedülállóak ezen az oldalon. Ha az vagy, írd le a korod, nemed, hogy mióta nincsen kapcsolatod, s azt is, jól érzed-e így magad.
2011. máj. 2. 16:52
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:

Szeptember óta azaz már több mint fél éve, sőt azóta még szex sem. Lassan belehülyülök.

Úgyhogy Kecskemét környéki lányok levelét szívesen fogadnám :)

24/f

2011. máj. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:

tavaly november vagy december óta, nem emlékszem pontosan és igen jól érzem magam most egyedül, túl sok dolgom van mostanában, nincs se időm se energiám egy kapcsolat fenttartásához


F/19

2011. máj. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
22 éves lány vagyok, egy éve vagyok egyedül. Elég sokáig nagyon jól bírtam, pár hónapja tört rám a társ hiánya...
2011. máj. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:

21 éve.


21/F


Nem igazán érzem most jól magamat.

2011. máj. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
kb 2-3 hete!
2011. máj. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
fél éve nincs kapcsolatom még alkalmi se :s nagyon szarul érzem magam egyedül 25/F
2011. máj. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
100%

Már lassan 1 éve.Mind olyan csajokkal jön össze a dolog, akik nem tetszenek és azok pöccintenek le, akik tetszenek. Akik nem tetszenek azokkal semmi értelme, olyan mintha egyedül lennék, pedig vele vagyok.Van életem ,vannak barátaim, van jó munkahelyem és sok hobbym, de azért hiányzik egy barátnő, egy csinos lány akinek szeretem a hangját, a bőrét, a szemeit és nézését...de egyelőre ez van és élvezni kell a jelent, ha egyedül ha valakivel, mert az idő elrőpül.


30F

2011. máj. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:

március végétől

jó lenne már kapcsolat,de amúgy jól megvagyok egyedül is :D


L/16

2011. máj. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:

23/F

kicsivel több mint 1 hónapja

"Hála" neki, egy roncs lettem. Munkanélküli vagyok, se párom, se barátaim, megutáltam az egész világot, azóta ki sem mozdulok szinte itthonról...

2011. máj. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim válasza:
20éves nő vagyok és lassan 2éve vagyok szingli,azért már hiányzik egy társ mellöllem,de néha jó ha egyedül vagyok:)
2011. máj. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!