Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal most leszünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal most leszünk 9hónaposak és már nemtudok neki semmit venni ö 21éves én meg 16. minden hónapban szoktunk egymásnak venni vmit. De most nemtudok mitvegyek. Szerintettek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 3. 08:48
 1/5 Kingaa1 ***** válasza:
szerintem hónapjában elég ha valami figyelmességet veszel. Kérdezd meg vagy nézz körbe hogy mire van szüksége... én személy szerint az olyan ajándékoktól mászok falra amelyikek csak porosodni jók:)
2011. máj. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 napietus ***** válasza:
első jól írja, valami apró figyelmesség bőven elég (hamár bevezettétek ezt a rendszert). mondjuk egy cd-t, amit szeret, vagy ilyesmit.
2011. máj. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mi sosem vettünk egymásnak eddig semmit hónapra. :D igaz, mi csak 4 hónapja vagyunk együtt. a harmadikra kaptam tőle egy szép rózsát. ^^
2011. máj. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

most miért gáz ha nem veszel semmit?!

most valami tárgy vagy ajándék helyett csinálj valami mást, miért nem leped meg valami programmal, állatkert stb valami érdekes kiállítás(bár nem tudom milyen az érdeklődésetek) koncert szóval bármi, piknik a parkban ilyesmi...legyen most ilyen ajándéka :D

2011. máj. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi is maximum kedvenc csokit veszünk a másiknak. Helyette mindig együtt töltjük azt a napot és furán hangzik de randizunk egy jót:D Elmegyünk valami különleges helyre vagy többre, romantikázunk stb. csináljatok egy ilyen különleges napot esetleg.

Süss neki, valami jó film/könyv.. igazából te tudod :S:S Barátom még két doboz teának is örült mert olyankat találtam ami nagyon régi kedvencei ... apróság de ilyen dolgokat csak te tudsz a barátodról.

2011. máj. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!