Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lilu8989 kérdése:

Vélemény? Csak őszintén?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok, és aza problémám, hogy nem sok önbizalmam van. Nem járok hivalkodó ruhákban, inkább sportos(csőgatya, polo, vagy deszkás cipő) és nőies ruhákat se szeretm, mert ugy érzem nem állna jól rajtam, valahogy nem érzem magam bennük jól. ha meg meglátok egy szép csajt aki így öltözködik, elfog a féltékenység, és magamban elküldöm a fenébe. pedig nem vagyok sztem rossz csaj: 171cm vagyok, 48 kg, fekete válig érő hajam van, és barna a szemem:D de mégis. és az is idegesít, hogy a pláza cicák akiknek műhajuk meg sexy ruhatáruk van jobban találnak maguknak pasit, miért buknak a pasik az ilyen nőkre?miért nem veszik észre a többi csajt is ,akik talán elbújtatják magukat, és nem hivalkodnak hogy néznek ki. és még arra is kivi vagyok, miért teszik magukat ezeka nők? ha nem lenne műhaj, se műköröm, se sexy ruha, ugy néznének ki hogy nem lehetne rájuk nézni. miért nem lehetne megmaradni természetesnek, és ÖNMAGADNAK? szerintetek? köszia válaszokat:D
2011. máj. 4. 12:44
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

bárcsak a többség ilyen lenne, mint te. :D

nekem sokkal jobban fekszik a természetesség, és biztos jól állnak rajtad a nőies ruhák is.. ;]

2011. máj. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Te legalább majd egy normális pasit fogsz találni, ők mg nem.
2011. máj. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
köszi:D
2011. máj. 4. 12:48
 4/24 anonim ***** válasza:
Annyira azért ne bújtasd el magad, hogy ne vegyenek észre. Ez nem feltétlen jelenti azt, hogy holnaptól p*csa szandál, stb. Nem sok fiú van oda a fiúsan öltöző lányokért. ;)
2011. máj. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
hát igen:D de nem is avgyok aza magamutogató, épp ezért amit leírtam:D
2011. máj. 4. 12:53
 6/24 anonim ***** válasza:

Attól hogy sportos vagy még lehetsz szexi.

Emlékszem tiniként láttam egy nőt. Kinyúlt pólóban, edző nadrágban, torna cipőben, de annyira gyönyörű volt! Valahogy a kisugárzása olyan volt.


Nem kell magassarkú cipőt hordani, feneket sem takaró szoknyával ahhoz, hogy a pasik észrevegyenek.

Az én párom pont a sportos csajokra bukik, én meg a csajos dolgokért vagyok oda. Pasi létére azért van oda, ha mackóalsóban vagyok :D


Legyél ápolt, mosolygós, és más nem is kell :)

2011. máj. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

A nőiesebb öltözködésű, nőies formákkal rendelkező (mondjuk nem tudom, hogy te nőiesen formás vagy-e az adataid alapján elég vékonyka lehetsz inkább, bár ez a csontozattól is függ) lányok biztos figyelemfelkeltőbbel első látásra, mint a sportosabbak. De még ha könnyebben is találnak maguknak pasit, nem biztos, hogy könnyebben tudnak hosszabb távú, tartalmas kapcsolatot kialakítani valakivel.

Szerintem az jó, ha önmagad maradsz és nem majmolsz másokat. Hidd el, vannak olyanok is, akik a természetes lányok iránt érdeklődnek jobban.


De ahogy írtad, van benned egy kis irigység a nőiesen öltözködő lányok iránt. Szerintem megpróbálhatnál te is beszerezni egy-két szolidabban felsőt, vagy nadrágot, ami jól áll és kiemeli az előnyös vonásaidat. Ami nőies annak nem feltétlenül kell plázacicásnak lennie.

2011. máj. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
az avgyok nyugi:D és köszi
2011. máj. 4. 12:55
 9/24 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2011. máj. 4. 12:56
 10/24 anonim ***** válasza:
szolidabban nőieset akartam írni, bocs! :)
2011. máj. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!