Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lilu8989 kérdése:

Vélemény? Csak őszintén?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok, és aza problémám, hogy nem sok önbizalmam van. Nem járok hivalkodó ruhákban, inkább sportos(csőgatya, polo, vagy deszkás cipő) és nőies ruhákat se szeretm, mert ugy érzem nem állna jól rajtam, valahogy nem érzem magam bennük jól. ha meg meglátok egy szép csajt aki így öltözködik, elfog a féltékenység, és magamban elküldöm a fenébe. pedig nem vagyok sztem rossz csaj: 171cm vagyok, 48 kg, fekete válig érő hajam van, és barna a szemem:D de mégis. és az is idegesít, hogy a pláza cicák akiknek műhajuk meg sexy ruhatáruk van jobban találnak maguknak pasit, miért buknak a pasik az ilyen nőkre?miért nem veszik észre a többi csajt is ,akik talán elbújtatják magukat, és nem hivalkodnak hogy néznek ki. és még arra is kivi vagyok, miért teszik magukat ezeka nők? ha nem lenne műhaj, se műköröm, se sexy ruha, ugy néznének ki hogy nem lehetne rájuk nézni. miért nem lehetne megmaradni természetesnek, és ÖNMAGADNAK? szerintetek? köszia válaszokat:D
2011. máj. 4. 12:44
1 2 3
 11/24 Panda Péter ***** válasza:
az "ízléses, nőies öltözet" nem egyenlő a "kirakom a kirakatba mindenem" stílusú ruhákkal. ergo lehetsz nőies és vonzó úgy is, hogy nem épp az aktuális "divatot" követed. mert ugyan én kerülöm az ilyen plázacicákat, a fiúsan öltöző lányok sem mozgatják meg a fantáziám. az "átlagos" vagy "mindennapi" (a fanta reklámokkal ellentétben) nem jelent ám rosszat. a természetességnél nincs vonzóbb tulajdonság.
2011. máj. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
köszi:)
2011. máj. 4. 12:58
 13/24 anonim ***** válasza:
na azért nagyon nagy különbség van a nőies és a plázacica stílus között! lehetsz ízlésesen is nőies. a kérdésedből azt veszem ki, hogy szeretnél valamennyit változtatni (elfog a féltékenység). ezt mondjuk kezdhetnéd a legapróbb dolgokkal: mondjuk megpróbálkozhatsz egy passzentos gatyával. ugyanúgy póló hozzá, és máris nőcisebb de mégis fényévekre a plázacicáktól :) nem kell kidobni a melleidet, nem kell miniszoknyában flangálnod. ja még egy darab ami nem ribis hanem nőies: a magassarkú cipő. nagyon szép tőle a tartás, meg a vádli. nem azt mondom hogy mindíg azt kell hordani, de csini
2011. máj. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 habibi ***** válasza:

hát hogy vegyenek észre, ha elbújsz? mondd meg te ha fiú lennél, hogy vennél észre egy szinte fiúnak álcázott lányt?(mert hogy úgy öltözködsz) meg ők azt érzik, hogy nem vagy magaddal kibékülve,sugárzod magadból, hogy nem vagy tökéletes, változtass a gondolkodásodon. Én ha meglátok egy plázacicust, akkor azt mondom magamban, hogy húúú de szívesen kirúgnám a magassarkú cipőjének a 20 cm-s sarkát, mekkorát taknyolna és mindjárt lejjebb hordaná azt az orrát...:)

Öltözz nőiesen , próbáld ki! egy szoknya (nem mini!) néha belefér és az a deszkás cipő nem valami szép látvány szerintem egy lánynál.próbáld ki helyette mondjuk a balerinacipőt, vagy egy szép alacsony sarkú cipőcske mindjárt más fényben mutat. Hordj felirat nélküli , egyszínű pólókat, amikhez gyönyörű,stílusodhoz passzoló kiegészítőket tudsz viselni. Lehet hogy furcsán fogod magad érezni benne, de gondolj mindig arra, hogy hű de jó nő vagyok, és milyen szexi.Talán segít

2011. máj. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
köszönöm:D
2011. máj. 4. 13:42
 16/24 A kérdező kommentje:
csak tudjátok, ezek ám pénz kérdése is:D vannak tényleg gyögyörű ruhák,de a pénztárcám nem elég hozzájuk:D
2011. máj. 4. 13:46
 17/24 anonim ***** válasza:
ugyan már nem a címkéje számít hanem a szabása :) nem egy ismerősöm turizik is
2011. máj. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
én a helyedben tutira megnöveszteném a hajam! nálam a hosszú ápolt haj az alap, a rövid legtöbbször kizáró ok -nálam-. szerintem nem feltétlen kell sok pénzt elköltened ha nőiesen akarsz öltözködni, de sokan átesnek a ló túlsó oldalára és nem nőiesek hanem közönségesek. egy magassarkú, esetleg balerina cipő, hozzá egy kisit kivágott visszafogott felső, egy jó szabású felszülős farmergatya, valami pár száz forintos kiegészítő és máris nőies vagy.
2011. máj. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

A féltékenységed az önbizalomhiányodból akad. Nekem is ez a problémám de már dolgozom rajta:)

Azt írod nem vagy rossz csaj.. hát akkor meg?:D Természetes, csinos, nem kell neki magassarkú meg vakolat hogy jól érezze magát a bőrében... azoknak a pasiknak meg ne is akarj tetszeni akiknek a másik tipus kell. Te is vedd észre azokat a nem kigyúrt, nem divatos esetleg szemüveges fiúkat akik értelmes szeretnivaló pasik. Lehet, hogy odáig vannak érted csak te közben mással vagy elfoglalva...Miért ne lehetne megmaradni természetesnek és önmagadnak? Hát már miért ne?? :D:D Én ezt teszem, hihetetlen szabdságot ad:)

2011. máj. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Jah és ha már még őszinte is legyek. Ne általánosíts kérlek, nekem van olyan barátnőm aki agyonsminkelt plázap****... kivülről. Belülről ugyanazok a gondjai mint neked.. csak ő így bujik el. Lehet, hogy a metrőn nem azért néz meg téged mert baja van veled, hanem mert irigyel. Mindig próbáld két oldalról látni a dolgokat.

És szerintem nyugodtan hízhatsz egy kicsit :D

Előző voltam.

2011. máj. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!