Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Nem akarom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nem akarom elengedni a barátnőmet!

Figyelt kérdés
Úgy 1 hónapja voltak a sulival és most bejelentette, hogy ő megy még nyári szünet előtt pár napra. Én a múltkor sem szívesen engedtem el, de most pedig egyenesen nem akarom, hogy elmenjen, mert félek. Rákérdeztem, hogy ugyan mi jó van ott és ő azt felelte, hogy a társaság. Összehaverkodtak ott pár emberrel, de az a legfurcsább nekem, hogy mind fiúk. A barátaim szerint nekem is mennem kéne vele, akkor tudok rá vigyázni, de én érzem, hogy ha elmegyek oda én ott pár embernek be verem a képét, pedig nem vagyok egy verekedős típus, de most sajnos nem lenne más. Úgyhogy nem tudom, hogy mit csináljak. Szerintem ott valamelyik nyomorék kis csóróval kialakulhatott neki valami, más különben miért vágyna ennyire vissza oda. Végképp nem tudom, hogy mit csináljak, segítsetek, legyetek szívesek!
2011. máj. 4. 22:21
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Aha ertem....mondjuk azert szerettem volna tudni...mert akkor tudom kb h milyenek a korulmenyek azon a helyen....mert par km tavolsagon belul elegge valtozoak az eletkorulmenyek.Viszont ha annyira rossz lenne akkor nem menne....biztos van vlm ami neki ez altal tetszik....ezt sajnos nem tudhatjuk h maga a kirandulasi elmeny-e vagy pedig a tarsasagon belul vlk az....

Ez csak feltelezes....helyedbe lehet h en is ilyenekre gondolnek ha ilyen nagyon lelkes lenne...annak ellenere h nem vagyok feltekeny tipus...

2011. máj. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget mindenkinek. 22:59 - Tőled pedig elnézést kérek, ha megbántottalak volna. Nem az erdélyiekkel van bajom, hanem ezzel a szituációval, amiben vagyok. :)
2011. máj. 4. 23:03
 23/26 anonim ***** válasza:
Nem haragszom:)
2011. máj. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, itt 90%ban arról van szó hogy egyszerűen féltékeny vagy, és megrémít a gondolat hogy nem tudod a barátnődet az ellenőrzésed alatt tartani, ne takarózz ezzel a "féltem" dumával... Te nem a barátnőd testi épségéért aggódsz, hanem attól félsz hogy talál magának nálad jobbat. Másokat pocskondiázol, pedig önmagadat nem tartod semmire, és halálosan be vagy szarva ezeketől a "nyomorék kis csóróktól" hogy elszedik a barátnődet. Minden mondatodból süt az iszonyatos önbizalomhiány és a beteges féltékenység.

Eleve mi az hogy elengedni" vagy "nem engedni el". Mi vagy te, a faterja? Az ilyen f*szitól mentse meg a jóisten az ember lányát...

Egyet tudok neked mondani, ezen nagyon gondolkozz el: ha valaha egy pasi miatt fogtok szétmenni, az nem egy másik lesz, hanem te. Saját magad alatt vágod a fát. Én már rég úgy kirugtalak volna, hogy a lábad nem éri a földet. Nagylány vagyok én már ahoz hogy beleugassanak hogy mikor hova mehetek, és a barátnőd is nagylány már ehez.

Azt meg inkább nem is kommentálnám hogy milyen stílusban beszélsz a székelyekről, és Erdélyről, mert az gyomorforgató, akárhogy is "gondoltad"...


22/L

2011. máj. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Ja és ajánlom a figyelmedbe Paul Hauck- Féltékenység c. könyvét. Ott találsz segítséget...
2011. máj. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a barátnőd egy kis szabadságra vágyik, hogy a barátaival lehessen csak. Hidd el minél jobban fogod, féltékenykedsz rá annál rosszabb. Lehet h egy olyan társaságot talált akikkel nagyon jól érzi magát. Hidd el kell ez a pár nap külön. Kösd le addig te is magad a haverokkal :) Amúgy ha ennyire nem bízol benne, akkor szerintem nincs értelme. Bizalomra épül sok minden. Vagy ülj le és mondd el a problémádat a barátnődnek. Szerintem megérti :)
2011. máj. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!