Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Nem akarom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nem akarom elengedni a barátnőmet!

Figyelt kérdés
Úgy 1 hónapja voltak a sulival és most bejelentette, hogy ő megy még nyári szünet előtt pár napra. Én a múltkor sem szívesen engedtem el, de most pedig egyenesen nem akarom, hogy elmenjen, mert félek. Rákérdeztem, hogy ugyan mi jó van ott és ő azt felelte, hogy a társaság. Összehaverkodtak ott pár emberrel, de az a legfurcsább nekem, hogy mind fiúk. A barátaim szerint nekem is mennem kéne vele, akkor tudok rá vigyázni, de én érzem, hogy ha elmegyek oda én ott pár embernek be verem a képét, pedig nem vagyok egy verekedős típus, de most sajnos nem lenne más. Úgyhogy nem tudom, hogy mit csináljak. Szerintem ott valamelyik nyomorék kis csóróval kialakulhatott neki valami, más különben miért vágyna ennyire vissza oda. Végképp nem tudom, hogy mit csináljak, segítsetek, legyetek szívesek!
2011. máj. 4. 22:21
1 2 3
 11/26 tsz-tag ***** válasza:
héééé románia szép hely ám :D gondolj nagy magyarországra :D mond meg neki a magadét én aztmondom.
2011. máj. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Ne féltsd!

Jó, úgy értem ne féltsd betegesen. Elhiszem, hogy aggódsz érte, de ne ess át a ló túloldalára.

Nekem volt egy olyan pasim, aki csak iskolába engedett el!

Azt érte el ezzel, hogy kénytelen voltam hazudni neki, hogy hova megyek, mert a barátnőimmel sem találkozhattam.

2011. máj. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Én ennyire nem vagyok sötét, de azért külföldre, vadidegenek közé elengedni szerintem egy kicsit más. :)
2011. máj. 4. 22:40
 14/26 anonim ***** válasza:

ha már volt egyszer ott, akk neki nem idegenek...meg o.társakkal megy, többen mennek, tudnak egymásra vigyázni.

én is voltam haverokkal romániába, nem olyan durva hely az, ha nem mászkál el egyedül semmi baja nem lesz.

egyébként meg, ha meg akarna csalni mindenképp, azt mo.-on is megtenné sztem.

szal bízz benne, és engedd el, v. menj vele te is... ha + +csal, az vlsz úgysem derülne ki, amiről + nem tudunk, az nem fáj...

2011. máj. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Erre én is gondoltam már, hogy elmegyek vele, lehet, hogy az lesz, bár semmi kedvem abban a putriban napokat eltölteni. :S
2011. máj. 4. 22:45
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Eloszor is Erdely nem csoves hely...

Madoszor pedig ha nem tudnak azok magyarul akkor h ertekeznek....ez igy nem tiszta...

Nem inkabb arra erted h szekely az akcentus mert ha erre mondod h nem tudnak beszelni akkor mar vegkepp megharagszom....

2011. máj. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Én láttam a képeket, hogy milyen volt a szoba...emeletes ágyakon aludtak stb... Nem úgy értem, hogy egy szót sem tudnak magyarul, csak viccesen beszélik a magyart, erős akcentus érzékelhető.
2011. máj. 4. 22:48
 18/26 anonim ***** válasza:
Igen vegulis attol fugg h hova megy????....En pl csiki vagyok es nalam is eszlelheto a szekely akcentus de attol helyesen tudok beszelni...
2011. máj. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Tehat akkor mi a helyseg neve???
2011. máj. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Azt nem árulhatom el, elég annyi, hogy Erdély és nem Csiki. Nem szeretném, ha esetleg rájönne, hogy a háta mögött így kibeszélem. :)
2011. máj. 4. 22:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!