Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm nem enged nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nem enged nekem semmit pedig már fél éve együtt vagyunk. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
17 éves. Nem engedi, hogy bármit is csináljak, max a fenekét vagy a mellét foghatom meg, de azt is csak ruhán keresztül. Ő sem akar semmit csinálni nekem, ami elég zavaró mikor pl. együtt alszunk. Beszéltünk már róla, de azt mondja őt ez még nem foglalkoztatja. De engem már nagyon. 17F
2011. máj. 5. 11:15
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez nem változik egyre nagyobb feszültségeket fog szülni köztetek. Nem tudsz mit csinálni. Ha nem kívánja akkor nem kívánja. Nem lehet erőltetni. Vagy vársz és reménykedsz a változásban, vagy váltasz és esélyt adsz magadnak egy egészséges párkapcsolatra.
2011. máj. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Legyél türelmes. Ezt nem szabad erőltetni. Nem kíván még eléggé. Eljön ennek is az ideje. Ha nem erőlteted, még előbb. nem mindenkiben egyforma a szexuális vágy.
2011. máj. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
70%
Hány éves a barátnőd? Ez nagyon fura..ha együtt is aludtok. Ha igazi szerelem van, akkor van vonzódás is nem hiszem,hogy bárki is bírná fél évig, úgy hogy semmi nincs..együtt alváskor pláne. vagy nagyon gyerek még agyilag hozzá,vagy nem szeret eléggé. Esetleg baromira szorong valamitől,csak nem meri elmondani neked. Beszélgettél vele erről? Van-e gondja, félelme?
2011. máj. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
17 éves. Beszélgettünk és azt mondja, őt ez nem foglalkoztatja most. Mindketten szüzek vagyunk. És elhagyni semmiképp sem akarom. Meg eddig soha nem volt ebből feszkó. Én magamban tartom, de már nagyon vágyom rá.
2011. máj. 5. 11:26
 5/31 A kérdező kommentje:
Mármint szoktam neki mondani, de nem akarom stresszelni még jobban.
2011. máj. 5. 11:27
 6/31 anonim ***** válasza:
33%

beszélj róla vele együtt, mert ez olyan mintha kb barátom vagy testvérek lennének. 17 évesen nem kéne ennyine frigónak lennie.

(én otthagynám)

22f

2011. máj. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
93%

Jo, de megis, ha egyutt alszotok, akkor mi tortenik? Atoleled gondolom, olyankor azert osszebujas, csok csak van...

Probald azt hogy magadhoz oleled, de nem eroltetsz semmit, mondd neki hogy neked most jolesik az hogy a karjaidban tartod. Idovel meg fog nyilni ha valoban vonzodik hozzad.

2011. máj. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
93%
Én megértelek,ha fontos a lány,akkor érdemes arra gondolnod,hogy mi lesz akkor,ha majd elkezdi érdekelni...Vegyél vissza a lendületből,otthon 4fal között vezesd le a feszkót,ha kell napi 4x.22/F
2011. máj. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

Persze átölelem meg ilyenek, de ő többet nem akar még.


Annyira nincs gond, hogy napi 4x kelljen. Csak azért ha ott van mellettem és megőrülök annyira kívánom, hogy legalább levetkőztethessem...nem kell feltétlenül szex. De persze kibírom.

2011. máj. 5. 11:46
 10/31 anonim ***** válasza:
87%
Még csak 17 éves,és nem akar szexelni,én ebben nem látok olyan nagy problémát.Attól,hogy manapság 14 évesen nem trendi szűznek lenni,attól még nem maradtok le semmiről.
2011. máj. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!