Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen az élet egy albán pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az élet egy albán pasi mellett? Minden téren.

Figyelt kérdés
2011. máj. 6. 18:07
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Koszovói albánról van szó:) igen,a kajával tisztában vagyok. Nem tudom,milyen lesz később,de most heti 6 napot dolgozik kb. napi 10 órát. Hááát remélem nincs szó itt semmilyen vérbosszúról sem:) Köszi az összes választ!
2011. máj. 7. 19:15
 12/18 anonim ***** válasza:

A koszovói albán az még rosszabb. Az egész egy mesterségesen összetákolt állam, amit egyfajta rezervátumnak szántak a nyugati hatalmak. Azt remélték, hogy egy helyre tudják összegyűjteni a Balkán minden mocskát:bűnözés, narkó csempészet, szervkereskedelem.

Mi a foglalkozása, mert Koszovóban kb 60% a munkanélküliség. Aki meg dolgozik az álalában tippmix csalásból, kábítószer és fegyverkereskedelemből, valamint szervereskedelemből tartják fent magukat. Tudom, hogy a szerelem vak, de azért néha nem árt feltenni a szemüveget.

2011. máj. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

"Hááát remélem nincs szó itt semmilyen vérbosszúról sem"


Ez sajnos nem vicc. A középkorban egy papnak csúfolt elmebeteg írt egy kódexet, ami a mai albán "jogrendszer" alapja. A legfontosabb pontjuk a vérbosszú. Láttam erről a dokumentumfilmet. Két albán család összeveszett valamin, mire az egyik családfő másnap legépisztolyozta a másikat. A halott család tagjai megfogadták, hogy minden férfi tagját meggyilkolják a családnak. Mivel az apa sitten van és csak női tagjai vannak a családnak, az egyetlen fiú a célpont, aki a családi ház területén él már 14 éve. Most 17 éves, mert ha kilépne a birtok határán kívülre, azonnal megölnék, holott még csak 3 éves volt a gyilkosság idején és semmiről sem tehet. De hát ez a balkáni "kultúra".

2011. máj. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
A többség,akikről tudok,Magyarországon pékek. Tudom,hogy nagy a munkanélküliség ott.Erről mesélt. Ezért jöttek el onnan.
2011. máj. 8. 19:01
 15/18 anonim ***** válasza:
82%

alban szarmazasa vagyok! kosovoi alban! a "legroszabb" -.-

lany vagyak.. kerdezel privatba,vagy akar ide nyugadtan az albanakrol. egyebkent szeretnek dolgozni,imadjak a csalad,mindig tancalnak es enekelnek,vendegszeretoek,es szeretnek mindent kezzel enni,nem szeretek ha felvagod a kenyer,tepni szeretik!

nem bantanak teged,ha te nem bantad oket! ha a csaladjakra (apa,anya) mondasz valamit akkor szamits a legroszabbra.

tudam enis hogy nagy a kosovo maffia,ott nottem fel!! de vannak oda a jo emberek is. rengeteg pizzazo es pekseg!


es elegge felhaboritanak azok a okoskodo magyarak akik nem is tudnak semirol, es ilyen szinten lehordjak a hazamat!!

nem kel csodalkazni ha egy alban jol megver egyet titek!!

2011. júl. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

Engem meg inkább az érdekelne, hogy egy albán nő mellett milyen?

Mostanában nagyon sokat olvasgatok Albániáról, és hát mit ne mondjak, képeken, videokon az albán nők gyönyörűek!!!!! :)

2012. febr. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Sziasztok én itt vagyok kint kb 3 hónapja Svájcban van itt rengeteg Albán kosovoi ,és stb..itt összejöttem egy Albánnal aki Macedoniábol valo,.és van egy aszonya akit ő választott még 5-6.évvel ezelőtt elsőnek a szülei szerezték neki utánna ő mondott rá hogy jó legyen az a srác most 28-éves van egy 10-hónapos kislánya,és az aszonya eléggé elmebeteg,mikor meglátta elsőnek a templomba vissza akarta fujni az egészet de már nem lehetett :/..Ez az egész csak a papírokért van még 8-hónap és megkapja a papirt,..és elválik,nem tudom hogy várja e rá vagy ne de hogy milyen mellette csak annyit mondthatok hogy borzasztoan féltékeny a facebook-om jelszavát is kérte ,de nem adtam még neki,így is azt mondta hogy az egész pasi ismerősömet töröljem de ő persze nem,..van bennük egy olyan hogy a nőnek semmi kontaktjuk ne legyen a pasikkal de nekik más nőkkel lehet ,ha szerelmes a srác beléd akkor tanicsd be ha meg a családjához akar vinni gondold meg kétszer.vagy 12-szer (egy ismerősöm megjárta összeverték a srác szülei és elmenekült) a mostani generácio más nem inden szülő ilyen de jobb félni mint megilyedni.ha gondolod írj ide és e-mail,en még írok...
2012. márc. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 arturrimbaud ***** válasza:

NEKEM, nagyon nyugalmas...tüzön kellett átmenni érte és SOHA sem kaphatom meg, mert előre meg van írva a sorsuk de ennek ellenéra nagyon nyugalmas...


...AKI ALBÁN PASIT VÁLLAL...nem bánja meg...de nem szabad európai értékrendben gondolkodni...soha nem vehet feleségül és a családja nő tagja fekete mágiát küldenek rád...rendszeresen:)))...


...a hasnyákmirigy gyulladástól, a petefészek gyulladásig meg a tüdögylladásig mindenen átmégy, aztán a tüzön is de ha csöndben kitartasz elismernek és helyet hagynak nektek...


...a magyar nőket nagy mágusoknak tartják én nekem az Élő Isten segített átvészelni és most mágusi tisztem van, utánoznak és tanulni akarnak tőlem...

...a nők nem látszanak sehol, de ők dönmtik el az egész kapcsolatotok sorsát Isten nélkül lehetetlen albán pasival hosszútávú kapcsolatot építeni, mert csak ő tud segíteni abban, hogy a fekete mágia védelmen átjuss és benn tudj maradni...


...a sok cirkuszt az albán pasik körül pont ez a mágikus védelmük okozza, amiről ők maguk semmit se tudnak teljesen naivak fekete mágia ügyben...


...Borzasztó simulékonyak, tanulékonyak és hálásak és odaadó hüséges szeretők de nem vehetnek felesegül mást csak azt akit meghatároznak nekik...


...viszont ezzel élni könnyebb mint egy alkoholistával:)))...de sajnos őket is el kezdte szedni rendesen...

2013. máj. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!