Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek létezik szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik szerelem első látásra?

Figyelt kérdés
Én is most tapasztaltam ezt az érzést meg életembe először.Rádásul nem is vagyok fiatal 30 éves vagyok.De soha nem éreztem így ,hogy elsőre szerelmes lettem volna.
2011. máj. 30. 18:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mint a te példád is mutatja, létezik. Nálunk is ilyen volt és már 10 éve együtt vagyunk.
2011. máj. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Létezik egy érzés, amit így hívnak. De az az érzés nagyon ritkán egyenlő azzal, ami két ember hosszú távon össze tud tartani.
2011. máj. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez egy érdekes kérdés. Ugyanis velem is megtörtént.:) Megláttam és éreztem, hogy Ő kell nekem. Miután megismerkedtünk, rájöttem, hogy tényleg szerelmes vagyok belé. De általában ezek csak fellángolások, amíg nem ismered. Az én esetemben szerintem nagyon jól ráéreztem, hogy ebből szerelem lesz.:)
2011. máj. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem létezik szerelem első látásra, maximum egy szavakkal leírhatatlan, nagyon erős vonzalom. A szerelem számomra az, hogy kívánod a másik minden porcikáját, a gyomrodban pillangók teremnek, akárhányszor meglátod, vagy akár csak meghallod a hangját. Ha nincs veled, szívedben hatalmas űrt érzel, mely szinte már fáj. Persze ha a szerelem szó szerinted mást takar, és az, amit éreztél a nő iránt, mikor megláttad, beleesik az általad meghatározott fogalom körébe, akkor mondhatod ezt. (Remélem érted, jobban nem tudom elmagyarázni.)
2011. máj. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én biztos nem tudnék első látásra beleszeretni senkibe, mert nekem nemcsak a külső számít, ismernem is kell hozzá vmennyire az illetőt.
2011. máj. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Létezik olyan, amit szerelemnek neveznek első látásra. De igazából ez egy nagyon erős vonzalom első látásra. A szerelem később alakul ki, mert nem szerethetünk valakit, akit nem is ismerünk. Viszont sokan ezt a kezdeti vonzalmat is szerelemnek tartják, úgyhogy ilyen értelemben létezhet.
2011. máj. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Valamilyen szinten létezik. egy éve februárban megismertem egy fiút,akit régebb óta láttam már,de akkor egyszer elkezdtem vele a buszon beszélgetni,mert elém ült le,és hátra fordult:) igaz,hogy vörös volt,és kicsit szeplős is,de nemaz a rikitó vörös. összeis jöttünk,úgyéreztem csak fellángólás volt..március végén szakítottunk. azóta sem tudom kiverni a fejemből,éshát igen hülyevoltam h szakítottam:(
2011. máj. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem éppen szerelem, hanem egy hajszállal kevesebb annál (bár én még nem voltam ighazán szerelmes sztem, de épp elég ahhoz hogy szerelemnek gondold:)Bár erről én csak úgy tudok beszélni, hogy sosem viszonozták....
2011. máj. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
igen, egyszer odajött hozzám valaki hogy próbáljuk ki együtt és működött
2011. máj. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!