Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan, hogy valaki az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy valaki az első szerelmével éli le az életét?

Figyelt kérdés

Mert én úgy gondolom, megtaláltam az igazit. Csak azért érzem furcsának, mert az ismerőseim közül mindenkinek több kapcsolata volt.

Mit gondoltok erről? Tudtok olyan emberről, aki élete első szerelmével elkötelezte magát egy életre?


2011. máj. 6. 20:54
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
dédim,nagymamám és anyukám is..... én azért szeretnék kicsit lazább lenni de lehet hogy majd így aéakul....
2011. máj. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Én hallottam már ilyenről: apám volt sulitársai: gimi elején kezdtek el járni, és most még így 40-42 évesen is együtt vannak :) ez olyan jó lehet... mindenesetre drukkolok nektek. :)
2011. máj. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek kettőt is, egyiknek ugyan nem az első szerelme, de mindkét párnak az első kapcsolata. Van ilyen hatalmas szerencse, csak ritka. Sajnos.
2011. máj. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
szerintem is van ilyeen...:) de akkor nagyon szerencsés vagy..:D nekem még mindig nem sikerült megtalálnom az igazit :/ de neked nagyon sok boldogságot kivánok! :D
2011. máj. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Apumék 16 éves koruk óta együtt vannak szinte. 54 évesek.

Egy két próbálkozás, egyéb randi volt ezen kívül, de nem kötötték az orromra azon mi történt :D

A lényeg, hogy együtt vannak :)

2011. máj. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
Én is így vagyok ezzel, egy barátnőm szülei pedig 14(!) éves koruk óta vannak együtt, legalább 20 éve..
2011. máj. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
ismertem olyat, akinek a szülei ilyenek voltak...ő úgy élte az életét h őis ilyen szeretne lenni...azóta is azzal a sráccal van, akivel anno összejött, és eddig jól halad...egyébként meg sztem nem ritka, csak szerencse kell hozzá, érző szív, és öszhang köztetek. :) ha úgyérzed őt neked rendelték, akkor azt ki más tudná jobban nálad? ;)
2011. máj. 9. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Legjobb barátnőm 5 éve együtt van párjával, első szerelem, és úgy látszik az is marad :)
2011. máj. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
nos van ilyen, de nagyon ritka. unokatesóméknál bejött. a legnagyobb baj az, hogy nincs őszinte kommunikáció és simán nem együtt tudnak így változni. első szerelem. általában a nő vágyik egyre többre, ezért lesz vége
2011. máj. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
én is feltettem már ezt a kérdést magamnak is, másoknak is. Ugyanazt tudom mondani mint az előző kommentelők: szerencse és persze olyan gondolkodásmód kell hozzá. Én azt is nagyon megválogattam hogy kivel barátkozom és milyen jól tettem. Barátommal egy éve vagyunk együtt és mindkettőnknek ez az első minden téren. Szüleim nem nagyon komálják de mi nagyon szeretjük egymást és szerintem egymásra találtunk. Mi is beszélgettünk a későbbi terveinkről már és remélem így is lesz! :) Szóval neked is sok sikert!
2011. máj. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!