Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy félénkebb fiú hol ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy félénkebb fiú hol ismerkedjen félénkebb lányokkal?

Figyelt kérdés

Adjatok valami tanácsot, mert olyan szomorú vagyok,hogy nincs senkim. :(

17/F


2011. máj. 7. 11:54
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Nekem is voltak pillanataim, mikor csak ez járt a fejemben, hogy nincs senkim, de most már kezdem magam túl tenni rajta, és belenyugodni, hogy úgy is jönni, fog ha jönni kell az igazi. Lehet, hogy nem jó ez a nézőpont, de én is elég félénk vagyok, és inkább várok, mintsem én kezdeményezzek egy fiúnál, és aztán lepattintson.

14/L

2011. máj. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
De te lány vagy. Neked könnyű.
2011. máj. 7. 11:57
 3/25 anonim ***** válasza:
Már miért lenne könnyű?
2011. máj. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Bárhol. Csak meg kell szólítanod őket, a többi már úgyis csak a külsődön múlik.
2011. máj. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Azért könnyű neked, mert a lányokat leszólítják a fiúk. Semmi dolgod nincs.
2011. máj. 7. 12:09
 6/25 valaki a tömegből ***** válasza:
Az egyedüllétnek is megvannak a maga örömei. Élvezd ki amíg lehet, csináld azt amit szeretsz. Örülj annak amid van, és ne sóvárogj az után amid nincs.
2011. máj. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
Igaza van az első kommentelőnek! Amúgy kedves 12:02 általában nem az szólítja le az embert, akit szeretnénk, hogy leszólítson, még akkor sem, ha nem szeretünk mást. Na ezt most elég hülyén fogalmaztam meg, de remélem azért érthető. :)
2011. máj. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim válasza:
ja bocs az előző kommentelő vagyok, 14/L
2011. máj. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Hát engem akkor valami miatt nagyon kerülnek a fik, mert eddig senki nem szólított le, vagyis egyszer egy srác szóba elegyedett velem, és semmi több.

Úgy gondolom nincs könnyebb dolgom. Ha alacsony lennék, csinos, nagy mellekkel, pici, kerek fenékkel, szőke hajjal, kék szemekkel, és állandóan tűsarkúban tipegnék, na akkor talán könnyebb lenne, és minden második fiú/férfi leszólítana. De az a baj, hogy aki nem ilyen, az mehet a búsba, hiába mondja mindenki, hogy a belső a fontos, csak senki nem így gondolja. Ugyebár mondani meg bármit lehet.

És nem is nézek ki kislányosan, sokan azt hiszik,hogy már 17-18 vagyok.

2011. máj. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Első válaszoló voltam megint.
2011. máj. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!