Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy félénkebb fiú hol ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy félénkebb fiú hol ismerkedjen félénkebb lányokkal?

Figyelt kérdés

Adjatok valami tanácsot, mert olyan szomorú vagyok,hogy nincs senkim. :(

17/F


2011. máj. 7. 11:54
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
12:19 Ha fiatalabb lennék, mondanám h írj privit, de akkor se tetszenék neked a külsőm miatt.
2011. máj. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Am nem hiszem, hogy a külsőd miatt elítélnélek.

Szerintem egy próbát megér. Írj nekem nyugodtan. :)

2011. máj. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Egyrészt tényleg öreg vagyok hozzád (és nem vagyok pedomaci), másrészt minden lány elítél a külsőm miatt, szal inkább nem :) De amint látod, fiúból van olyan, akinek a magadfajta lányok tetszenek.
2011. máj. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 valaki a tömegből ***** válasza:
Kedves 12:19, az a tipus akit te leitál, például nekem egyáltalán nem jön be, pedig énis fú vagyok. Szerintem nem kellene enyire általánosítanod. Ahány fiú annyi féle izlés és ez gondolom a lányokra is igaz. Én sem vagyok egy világ szépe, de ha valakinek ez nem tetszik az ne nézzen rám és kész. Aki pedig így is szeret, azt énis elfogadom úgy ahogy van és megbízok benne maradéktalanúl.
2011. máj. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Hogy nekünk könnyű? Nem szólítanak le egyáltalán a fiúk. És nem is sok lányt ismerek akiket leszólítanak csak úgy. Nagyon félénkek és nem mernek semmit csinálni egy egy mosolyon, szemezésen kívül.

Úgyhogy ennyit erről.

Egyébként nem tudom, nekem sincs senkim, és nem is jó, dehát nem nagyon tudok mit csinálni. Majdcsak lesz valaki. :)

Egyébként sportolni ha eljársz, az is jó. ;)

18/L

2011. máj. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 valaki a tömegből ***** válasza:
Ja az lemaradt hogy 17/f :) úgyszintén mint te kedves kérdező.
2011. máj. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

17/f, nem mondtam, hogy mindenki úgy gondolkozik, és az a fajta lányok tetszenek neki, csak a nagy többségnek az jön be, mert az szexi, az szép, az csinos, az divatos,és még sorolhatnám.

Ettől függetlenül örülök, hogy vannak még olyan fiúk, mint Te is vagy, és nem így gondolják.

2011. máj. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 valaki a tömegből ***** válasza:
Szerintem ahogy mullik az idő az átlagos lányok mint te sokkal vonzóbbak lesznek, én mondjuk nem tudnám elképzelni a házasságot egy diszkóba járó lotyóval. Szóval kitartás átlagos fiúk és lányok :D
2011. máj. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Ebben van valami. De ahhoz még elég sok időnek kellene eltelnie, hogy ezt többen is belássák.
2011. máj. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
a félénkek bolygóján.
2011. máj. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!