Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy ismerkedjen egy visszahúz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerkedjen egy visszahúzódó, önbizalom hiányos, de ennek ellenére megnyerő kinézetű srác?

Figyelt kérdés
............ sajnos sok olyan lány van, aki azt hiszi, hogy "esélye sincs nállam"............ közbe nagyon is bejön nekem.18/F
2009. jún. 29. 23:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mért nincs önbizalmad?

Ha"megnyerő kinézetű srác" vagy,akkor szerintem elég egy sima mosoly és aztán a duma...Nem kell félni,nem élnek a környékünkön kannibálok;)

2009. jún. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, csak lányban.:S De neked miért van önbizalom hiányod, ha tudod, hogy sok lány úgy hiszi, semmi esélye nálad?:D

Próbáld leküzdeni ezt az egészet! Előbb-utóbb azt veszed majd észre, hogy teljesen más lettél, és van önbizalmad.:)

2009. jún. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nálunk nem nagyon kell törni magát az embernek ha én meglátok egy félénk srácot már megyek is oda "felszedni" :))


De legyél kedves, aranyos barátkozós és akkor majd kezdeményeznek nálad, ha te nem szoktál.

Vagy vegyél erőt magadon és menj oda valakihez aki neked tetszik és kérdezd meg hogy van vagy valamit.

2009. jún. 30. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3:16.... szivesen összefutnék veled.
2009. jún. 30. 11:03
 5/6 anonim ***** válasza:
pont ilyen pasit keresek :) aki nem beképzelt, kedves , aranyos:):)
2009. jún. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

03:16 vagyok. Na látod, mennyi ajánlatot kaptál :D


Szerintem az utcán is tetszel az emberednek biztos (azt írtad megnyerő kinézetű srác) csak

1 mások is félnek kezdeményezni 2 nem mernek úgy minden nélkül letámadni 3 sok nő inkább azt szereti, ha irányítja őt a pasi. Vagyis nekem úgy tűnik...

De ne kérdezd mi a jó abban :)

2009. jún. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!