Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kibéküljek vele? Nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kibéküljek vele? Nem tudom mit csináljak.

Figyelt kérdés
kicsit több mint 1hónapja szakítottam barátnőmmel,mert nem úgy viselkedett az adott helyzetbe és ok nélkül volt féltékeny.viszont az utóbbi napokba egyre többet beszélek vele msnen,tudom hogy ő szeret,többször is mondta,2napja nem beszéltem vele mert nem nagyon értem rá,és hiányzik,a fényképei még meg vannak,közös képünket sem tettem el,de van amikor eszembe jut amit tett és ez miatt nem tudom hogy mit tegyek
2011. máj. 7. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Felmelegítve csak a töltött káposzta jó.

Komolyra fordítva a szót, még összejöhetsz vele, pár kósza numera befigyel, és megint vége lesz, de akkor már végleg.

2011. máj. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És meg is változott? Vagy csak szeret, de elölről kezdené azt, amivel elüldözött?
2011. máj. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem azért lennék vele,mert szexelni akarok..arra lehetne más is de valami miatt nem tudom megtenni
2011. máj. 7. 17:18
 4/4 A kérdező kommentje:
nagyon bánja amit tett,bizonyított is,és szerintem még akar is,írt egy szerelmes levelet szakításunk után nem sokkal,persze én akkor nem tudtam mit válaszolni neki mert összezavart és ő tényleg próbálkozik mikor beszélek vele,és olyan jó látni mégha kamerán keresztül is
2011. máj. 7. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!