Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kibéküljek vele? Nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mara88 kérdése:

Kibéküljek vele? Nem tudom mit csináljak.

Figyelt kérdés

nah a gondom...-.- az van h az ekxem akive majdnem 2 évig jártunk ki xeretne velem békülni s még xeret habár majd 1 éve mentünk xét,d azért öxxe járkáltunk ;)

na most az van h van lassan 1 honapja uj pasim ééésss jo vele meg minden d ö nm ö,mert az ekxemben megtaláltam az ideálomat kivül belül,hozzá kell tennem h nm a legiedálisabb kapcsolat volt vele d nagyon xerettem és nagyon jol tudot velem bánni stb s nm tom mi legyen....nem akarok roxxul dönteni...23éves vagyok és lány :P :D


2011. jún. 5. 16:11
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem hagy ott a mostani párodat,ha az előző volt a nagy szerelem,minkettőtöknek jobb lenne így.
2011. jún. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát igen de......ahogy már megirtam is hogy nem epp az ideális kapcsolat volt az..mert nagyon rossz dolgokat csinált velem..a mostani meg tisztel meg becsül stb pont az ellentéte...s ezért nem mind egy h melyiket választom :S
2011. jún. 5. 16:17
 3/7 A kérdező kommentje:
de viszont valoban nagy szerelem volt .....:)
2011. jún. 5. 16:19
 4/7 anonim ***** válasza:
23 éves létedre nem vagy valami észlény... Én nem kezdenék veled amíg meg nem tanulsz beszélni az tuti... :)
2011. jún. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
én arrol nm tehetek h nm tudod 1 cöppet megeröltetni az agyad h el bird olvasni azt amit irtam :P ennyi :D d mind1 nm ez a táma :D
2011. jún. 5. 16:47
 6/7 anonim ***** válasza:

Azta mindenit,de lehet hogy csak én érzem kínosnak magamat 15.évesen te melletted,azért ennyire nem tudsz szépen és helyesen írni?Ne máár..

Amúgy megy,te ismered az exedet,te tudod hogy milyen volt,a mostanit is te ismered,NEM MI.Mégis milyen választ tudnánk adni?

Csak vigyázz nehogy a végén mind a kettő nélkül maradj..

2011. jún. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 harcosangyal ***** válasza:
Ezt a kamut...
2011. jún. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!