Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mit tegyek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek, hogy kibéküljek vele?

Figyelt kérdés
nem tudom, hogy mit csináljak, mert én nagyon szeretem és nem tudom, hogy ő is szeret még, mert ahányszor összevesztünk, mindig kibékültünk, de most nagyon összevesztünk, és minden összeveszésnél úgy volt hogy többet nem fogunk járni de valahogy mindog összejöttünk ujbol ujbol és ujbol de most valahogy már 2 hete hogy összevesztünk és ő azt mondta hogy száljak le róla de én nélküle nem tudok élni mert nélküle nincs értelme az életemnek tudom hogy hüjeségnek hangzik de igaz 1 hónapig jártunk de azalatt hetente összevesztünk az elején hetente vesztünk össze és késöbb már majdnem minden nap de mégis azt mondta nekem hogy szeret de most már azt sem tudom hogy mit higgyek el neki meg hogy én mit csináljak mert ugyanabba az isibe járunk és kevesen vannak a suliban a gyerekek kb50 vagy még annyian sem és kicsi az udvar is és nagyon rossz mindig látni hogy ott áll és rám néz mérgesen mintha már nem érezne semmit irántam és amikor ezt végigondolom akkor nagyon rosszul érzem magam és ugy érzem mintha valamit kitéptek volna belőlem mintha hiányozna valamit belőlem és nem tudom hogy mit csináljak kérlek seggicccccss mert én nagyon szeretem!!
2008. okt. 14. 13:28
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Atya ég, na figyelj, használj légyszíves vesszőket és pontokat, mert így nagyon nem lehet érteni. Még jó, hogy szóközöket használtál.

Most ezt életed nagy drámájaként éled meg, de ez minden gyerek életéhez hozzátartozik, miközben felnő.

2008. okt. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!