Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék? Rosszul érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Rosszul érzem emiatt magam

Figyelt kérdés

A szitu az hogy tudom jól ,hogy a fiúknak tinikorszakban sokszor feláll de engem kicsit zavar ,hogy ha sétálunk az utcán és jön egy nálam [szerintem] jobb nő és a szerelmemnek feláll :SSS

Tudom hogy "nem ő irányítja" de akkor is ez nagyon zavar =( mert félek ,hogy mi van ha még el is hagy egy jobb nőért [ nincs sok önbizalmam ]

Mit tehetnék? Beszéljek vele? De ha beszélek vele ő úgy se tud majd mit csinálni, nem tudja megakadályozni ,hogy felálljon, nem? Kérlek segítsetek 16 L


2011. máj. 8. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet, hogy amikor mellette setalsz es fogja a kezed, azert all fel, mert mar szivesen dugna veled...erre nem gondoltal?
2011. máj. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, mert mi ezt megbeszéltük... és ő szólna meg minden
2011. máj. 8. 11:41
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj. csupán működnek a hormonok. Ettől még téged szeret és nem fog megcsalni. Ez ellen nincs mit tenni. A megcsaláshoz több kell, mint agy álló fütykös.
2011. máj. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó :) csak azért tényleg picit olyankor ÉN jövök zavarba =/
2011. máj. 8. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!