Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rosszul esik mit tehetnek? Bov lent

Figyelt kérdés
Van egy lany akivel jo baratok vagyunk de 2 napja az egyik baratom mondot neki dolgokat rolam(amibol 1-2 dolog igaz is de a tobbit kiszinezte) es aznap nem is beszelt velem a csaj meg messen is invisibilbe rakot de a vegen csak sikerult vele beszeljek es azt mondta hogy meg bocsajt de meg egy kicsit haragszik ram.Aztan tegnap mar koszont is meg rendesen is feljott messre aztan ma meg a baratom asszem megint beszelt vele es megint mondhatot valamit mert megint nem akar velem beszelni es megint invisibilbe rakott:S.mit tegyek mert mar nagyon rosszul esik.Amugy most lesz hetvegen kozos kirandulas a lannyal de nem tom hogy mit tegyek.Ha van tippetek hogy mit csinaljak akkor irjatok le kerlek.Elore is kosz.15/F
2010. márc. 11. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem kéne elmondanod, hog mit mondott el rólad? Mert lehet van oka haragudni...
2010. márc. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ezek a lanyok,jolegyezel veluk es egy idegennek elhisznek egy ket szot ami marhasag es maris atba sztak teged,miert kell rendes legyel a nokkel?nincsen baratsag no es ferfi kozott,a baratod peddig b aszd pofan,ot nevezed te baratnak?ujjel le es beszeld meg a csajjal
2010. márc. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

:D mond a csajnak,hogy : A haverom bármit is mondott nem igaz...sokat hazudik xD Remélem nem haragszol rám.

Am meg nem is biztos h haragszik :D beszéld meg vele...lehet,hogy ilyen a természete hullámzó xD

2010. márc. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
olyanokta hogy a volt pasija az en regi baratom volt es hogy atbaszot engem azzal hogy lenyulta meg hogy mindig le akar razni nem akar tolem semmit csak a csicskasanak tart(a masik utobbi azt a "baratom" talata ki) kb de nem tom hgoy ma mit mondhatot....
2010. márc. 11. 16:36
 5/6 anonim ***** válasza:
vajon mit mondhatott rólad?ha nem igaz ne aggódj miatta és beszélj a csajjal személyesen!
2010. márc. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
most attol haragudhat a csaj hogy meg tavaly el akartam kerni tole a szamat de nem mertem meg nem si nagyon volt ra alkalmam es azt mondtam a baratomnak hogy meg van es azt is elmondta a csajnak ettol haragudhat?
2010. márc. 11. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!