Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék, hogy érezze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy érezze rosszul esik nekem?

Figyelt kérdés

Nemsokára indul az egyetem. A barátom elment a gólyatáborba, én nem mentem el oda sem,hogy azt az egy hetet be tudjuk pótolni,amíg ő táborozott. Ő elmegy a gólyabuliba is, és azt mondja,hogy én nem mehetek,mert nincsen karszalagom. Én oda sem mentem,hogy vele lehessek. segítsegek,kérlek, mit tegyek,hogy érezze,ez nekem rosszul esik,hogy én lemondok sok mindneről,hogy vele lehessek, ő pedig nem.

Megbeszéltük,hogy kihasználjuk még ezt a pár napot, és rengeteg programot nézegettem, ő pedig nem is gondolkodott.

Mit tehetnék,hogy érezze,hogy esetleg el is veszíthet,ha ez így megy tovább?


2008. szept. 4. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát mond meg neki. Nem minden pasi veszi észre a jeleket és sokkal egyszerűbb, gyorsabb ha elmondod neki, hogy neked ez így nem jó.
2008. szept. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

nem ér számonkérni rajta olyasmit, ami nem az ő döntése volt.

Te döntöttél úgy, hogy nem mész gólyatáborba és te döntöttél úgy, hogy nem mész gólyabuliba. Ő úgy döntött, hogy elmegy ide is és oda is. De fogadni merek, hogy egy szóval sem kért arra, hogy te ne tedd. Te így döntöttél és most azt várod, hogy ő értékelje az áldozatod. Csakhogy ő ezt nem teszi, mert nem kért meg rá. Te döntöttél így.


Simán megmondhatod neki, hogy miként érzel, de nem valószínű, hogy megértő fülekre fogsz találni. Nem kért rá, hogy nem menjél. Semmi jogod számonkérni rajta.

Hogy nem úgy viselkedik, ahogy te azt elképzeletd? Akkor azért vagy mérges őrá, mert te tévedtél?


A megbeszéltük, meg fogadok úgy nézett ki, hogy te kitaláltad, elmondtad neki, ő meg közölte, hogy jó. Ez nem megbeszéltük. Ez a te döntöttél, és megmondtad neki kategória.


ébredj fel kislány!

2008. szept. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem hagyd ott, mert az egyetem tele van rendesebbnél rendesebb fiúkkal. amúgy véletlenül nem tatán volt a gólyatáborotok? ;D
2008. szept. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem Tatán volt. A megbeszéltük dolog pedig pont fordítva volt, ő mondta,hogy ütemezzük be ,és én mondtam,hogy jól van.
2008. szept. 4. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!