Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek. Érdemes? Tapasztalatoka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek. Érdemes? Tapasztalatokat várok. De lehet értelmes hozzáfűzés is.

Figyelt kérdés

Szóval...Barátom jövőre megy egyetemre. Én pedig rákövetkező éven. Ő mindenképp Pécsre szeretne menni, én meg Budapestre, mert az országban csak ott van olyan egyetem ami nekem kellene. Idén elment 1 hétre Pécsre, ilyen előkészítő szerűségre. Én végig aggódtam miatta az egészet, és féltem, hogy valami történik pedig nem a hűtlen fajta. Már évek óta együtt vagyunk és még soha sem voltam féltékeny. Mert tudtam kikkel van, de most nem. Elmondtam neki, és sírtunk is mindketten, és kérte, hogy bízzak meg benne. Mert neki csak én kellek. És hogy koncentráljunk a jelenre, ne gondolkozzak ilyesmin, hanem érezzem magam jól, most, ahogy vagyunk, az még a jövő zenéje, de akkor is csak én kellek neki. De mi van akkor ha ott jön valaki? Nagyon szeretjük egymást, de én azóta csak arra tudok gondolni, hogy mi lesz ha elmegy. És félek, hogy nem tudjuk így fenntartani. Attól nem félek, hogy nekem nem megy...

És hát olyan jó így tervezgetni, hogy kimegyünk egyetemről, összeköltözünk, és akkor miénk a világ, és összeházasodunk, stb. ...

Valakinek így már sikerült átvészelnie az egyetemet? Ha igen akkor hogyan? Volt közben szakítás?

Akinek pedig nem, nekik miért?

Előre is köszönöm szépen a válaszokat. :)


2011. máj. 8. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak bizz benne es magadban!!!!!Ahogy leirtad ez a fiu tenyleg nagyon szeret es hat te is ot!!!Neengedd,h a feltekenyseg marcangoljon!!Kitartast!:)
2011. máj. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nincs tapasztalatom, de ez fog történni velem is, bár nekem azért egy kicsit más. A barátom 8.-as én 7.-es. Idén fog elballagni, én is így érzek, mint ahogy te. Nagyon-nagyon félek én is, viszont ha ki tudjátok bírni ezt a helybeli és időbeli távolságot, akkor mindent kibírtok. Sok sikert a kapcsolatotokhoz. Remélem sikerül! :)
2011. máj. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon édesek vagytok, és köszönöm a válaszokat! :) mindenki ezt mondja, ezt most nem azért mondom mert hogy nem érne semmit a válazsotok, mert igenis sokat számít! :) csak kívülállókat szerettem/szeretnék erről megkérdezni, aki nem ismeri egyikőnket sem, hogy szerintük a szituból mien végkifejlet kerekedhet. :$ :)

remélem tényleg sikerül. ez a legnagyobb álmom. :) mondtam neki, hogy akkor hagyom a csudába az állatorvosit, és megyek vele Pécsre, de mondta, hogy miatta nem kell ezt feladnom, mert utána kis tüskeként bennem maradna, hogy miatta adtam fel az álmom. és mert ő is szeretné, hogy mindkettőnkből az váljon amit szeretnénk, hogy azt csinálhassuk amit szeretünk. de együtt. :)

köszi a válaszokat! :) idősebbek, hasonló tapasztalattal rendelkezők válaszaira is kíváncsi vagyok! :)

2011. máj. 8. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!