Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan engedjem el azt az embert, akit még mindig nagyon szeretek?

Figyelt kérdés

Párom 3 év után közölte velem,hogy 90%-ban úgy érzi megszűntek az érzései irántam,egyszerűen elmúlt részéről. Ez ügyben tanácsot kért pár haverjától(akiknek harminc akárhány évesen sincs normális párkapcsolatuk,és ők nagy okosan azt tanácsolták,hogy felesleges ezt megpróbálni még helyrehozni,fejezze be velem.

Engem hideg zuhanyként ért ez a kijelentése,és bár azt mondta,hogy megpróbálja még egyszer átgondolni az egészet,és mérlegelni,hogy tényleg nem szeret már,vagy csak épp válságban van,és azért bizonytalan,én mégis azt gondolom,hogy azt az utat választja majd,amivel a barátai nap mint nap traktálják,és így esélye sem lesz gondolkodni.

Hogyan engedjem őt el,ha még mindig nagyon szeretem? Nem tudom hogyan kell ezt csinálni! :(


2011. máj. 9. 11:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy kapcsolathoz két ember kell. Ha ő nem akar veled lenni, teljesen lényegtelen, mi ennek az oka, a döntés az övé. Reménykedhetsz olyan dolgokban, hogy de a lelke mélyén biztosan... csak a hülye haverok beszélik tele a fejét... de nem érdemes ilyenekkel áltatnod magad. Felnőtt ember, hozott egy döntést, nem akar veled lenni, pont. Kényszeríteni rá nem lehet. Gondolj erre, és lépj tovább.


Találsz még olyat, aki téged akar, csak föl a fejjel!

2011. máj. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem menjetek külön egy pár hétre gondolkodni... Ha a párod még akkor is teljesen érzéketlen, akkor úgysem tudsz mit tenni, hagyd elmenni. Ha igazán szeret visszajön. Ha meg nem, akkor meg nem kár érte, akkor lehet, hogy neked valaki mást szánt az Ég, akivel később fogsz találkozni és nem érdemes a jelenlegi kapcsolatodra több energiát pazarolni... Tudom ezt könnyű mondani, de az idő közben pereg és azt nem tudod megállítani...
2011. máj. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen kedves első válaszoló,ez a szörnyű igazság,nem is ez a kérdésem,hanem a "hogyan-ja". Hogyan kell továbblépni? Neki könnyű lesz ha már tényleg nem szeret,nekem lesz nehéz elcuccolni a közös otthonunkból,a közös és még meg nem valósított álmainkkal,amik még nem is olyan régen sokat jelentettek mindkettőnknek.
2011. máj. 9. 11:49
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Előre kell nézni és nem hátra, bármennyire fájdalmas is a dolog. Beszélgess te is a barátaiddal, járj el társaságba, az sokat segít. Ha nem kellesz neki hiába futsz utána, inkább örülj, hogy nem 10 év múlva derült ez ki... A lelki sebek meg ha nehezen is, de idővel begyógyulnak...
2011. máj. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnos amit mondasz,hogy hidegzuhany és hirtelen elérzékenyülés létezik.Én bennem is ez tudatalatt kialakult,nem vettem róla tudomást,bártam pár hetet,aztán közöltem a dolgot.Tényleg kialakul,nem 1 nap alatt,de utána hirtelen jön rá az ember,hogy elmúlt a dolog,és szakítani kell.Hagyd,engedd őt elmenni,és ha meggondolja magát,akkor majd gondolkozhatsz azon,hogy újra megpróbáld-e vele.Ha nincs már meg benne ami régen meg volt,akkor nem lesz neki nehéz elcuccolnia,inkább neked...25N.
2011. máj. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
könyörgöm egyetlen dolgot ne csinálj! én jártam így, elbizonytalanodtam, kértem őszintén tőle tanácsot, meg akartam menteni, erre jött az érzelmi zsarolás, h tönkre teszem az életét, email olvasgatás, szemrehányás tök alaptalanul. na ezzel elüldözött. sokkal jobban esett volna, ha szavak nélkül megfogja a kezem és ad egy puszit és a háttérben csendesen vár. és finoman kedvesen közeledik.
2011. máj. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!