Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség! Hogyan csinálnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Hogyan csinálnátok?

Figyelt kérdés
Van egy barátom és csókolóztam vele ... és rosszul csókol .. nem akarom megbántani de nagyon zavar .. hogy tanítsam meg vagy hogyan mondjam el neki hogy hogyan csinálja??
2011. okt. 29. 19:57
 1/10 joci23 válasza:

Várj, inkább így. Így sokkal jobb lesz.

Más ötletem nincsen. A lényege az lenne, hogy úgy vezesd rá a neked jó érzést adó csókolózásra, hogy ne érezze magát megbántva. Persze az is lehet, hogy szerinte Te csókolsz rosszul, csak nem akar megbántani...

2011. okt. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Már írtam volna, hogy én megtanítalak.. de a barátodat kéne... az meg nem érdekel :D


17/L

2011. okt. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

de mégis hogy csináljam ?

túl nyálasan csókol .. a nyelvét ledugja a torkomon és nem valami jó ...

2011. okt. 29. 20:11
 4/10 A kérdező kommentje:
oks xDDD
2011. okt. 29. 20:11
 5/10 anonim ***** válasza:
Amúgy csak mondd meg neki öszintén, hogy gyakorolnia kéne kicsit, mert neked így nem jó. Ha tényleg komolyan együtt vagytok akkor ennek nem kéne akadálynak lennie..
2011. okt. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Tudom.. szeretjük egymást nagyon .. és köcsögnek érzem magam .. mert nem csókol valami jól ..:S
2011. okt. 29. 20:15
 7/10 anonim ***** válasza:

Miért is a te hibád ez? Szerintem inkább az övé, ha nem megy neki...


Mondd el neki öszintén és kész..

2011. okt. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
okéé.. köszi a hozzászólásokat!
2011. okt. 29. 20:18
 9/10 anonim ***** válasza:
mond neki, hogy vega vagy :D
2011. okt. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
vagy azt, hogy nem szereted a kóser kaját :D
2011. okt. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!