Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok? (lent)

Figyelt kérdés

Ti mit csinálnátok??? találkozok elv kevesebb mint egy hét múlva egy fiúval akivel előtte csak neten beszéltem és eddig csak 2x láttam élőben, és hát eléggé tetszik nekem meg minden, ő keresett volna meg az elején , de a találkozó az én ötletem volt. A nevemet sajnos egy olyan embertől tudja, aki barátja az én ex pasimnak, és még osztálytársak s voltak, de most nem azok, és hát mondta hogy hallott dolgokat, de őt azok nemérdeklik,.

Nah szóval akkor ti mit csinálnátok a találkozón? elv Bp- re megyünk de jön pár haverom is, de lehet külön lessünk.. hogy adjam tudtára hogy tetszik???


2011. okt. 29. 21:35
 1/6 szandi1122 válasza:
Szerintem egyszerűen hívd félre és mond neki hogy tetszik.
2011. okt. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát igen azt kéne, de kéne hozzá még bátorság is :S

meg ha nemet mond még ki kell utánna bírjak vele egy pár órát meg egy haza vonatozást :S

2011. okt. 30. 09:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Megmondod neki ,hogy te tetszesz nekem... Máshogy nemlehet :)
2011. nov. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nah igen....de ha az olyan könnyű lenne:S
2011. nov. 2. 21:48
 5/6 ossii válasza:
bökd meg facebookon
2011. nov. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
okés, hát már összejöttünk tegnap este...
2011. nov. 8. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!