Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon gáz a szitu? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy lány aki az osztálytársam. Már régóta tudjuk egymásról hogy bejövünk egymásnak, nagyon jóba is vagyunk. Az osztálykiránduláson elhívott a fürdőszobába megsúgni egy titkot(ami elég jelentéktelen volt) és nekem csak utána esett le hogy meg kellett volna csókolnom. Másnap msn-en kiderült hogy tényleg arra várt hogy megcsókoljam. Meg is kaptam tőle a megfelelő fejmosást hogy hogy elszalasztottam a nagy lehetőséget és így utólag is sajnálja hogy nem tette meg és azt is mondta hogy reméli hogy lesz még ilyen lehetőség.

Szerintetek nagyon gáz voltam vagy ennyi bénázás még belefér vagy nagyon kiábrándulhatott belőlem?:O


2011. máj. 9. 23:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Belefér - viszont készülj arra, hogy máskor is el fogja várni, hogy kitaláld a gondolatát.

Képes vagy te erre?

2011. máj. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
reméli hogy lesz még ilyen lehetőség. Kell ennél több?Az első adandó lehetőségnél csókold meg!!!
2011. máj. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Képes leszek rá, persze ez csak egyszeri alkalom volt, én se tudom hogy mi volt velem:S
2011. máj. 9. 23:51
 4/6 anonim ***** válasza:

Dehogy ábrándult ki. HATALMAS LEHETŐSÉG:D:D:D Baromi nagy.

Szerintem k*rvára gyorsan kezdjetek egymással valamit. Nem lóghat a levegőbe, nemde? Nem arra gondolok konkrétan, hogy dugd a szájába a nyelved, hanem hogy ismerd meg jobban és legyetek együtt sokat.

2011. máj. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sokat vagyunk együtt és eléggé ismerjük egymást:D
2011. máj. 10. 05:42
 6/6 anonim ***** válasza:
12 éves szinten vagytok, igen nagyon GÁZ
2011. máj. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!