Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes irnom a pasim volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes irnom a pasim volt barátnöjének az én telefonomrol egy sms-t a pasim nevében miszerint megváltozott a száma, és az enyém az 'új'? és ha netán keresi, akkor nálam cseng ki?

Figyelt kérdés
igy látnám, hogy valoban beszélnek-e. Mert a pasim állitása szerint nem beszélnek már, de én nem bizom benne. :\
2011. máj. 10. 13:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%
Nem..lebuksz,aztán megnézheted magad.
2011. máj. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%
ha nem bizol benne mi a f...szt keresel már mellette?
2011. máj. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
hát szerintem ne. Valahogy máshogy derítsd ki, mert pl ha tényleg nem bezsélnek akkor eléggé megfog lepődni a csaj, hogy minek írta aztán jöhetnek a bonyodalmak.
2011. máj. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

de annyit akartam volna, hogy megvaltozott a szamom sziasztok, kuldom az ujat? vagy igy sem jo?

:\

2011. máj. 10. 13:48
 5/17 anonim ***** válasza:
68%
Nem erdemes,ha tenyleg beszelnek, akkor a pasid hivja az o szamarol a csaj rakerdez es te lebuksz. Igy ha tenyleg beszelnek meg, akkor te lokod a volt baratno karjaiba a baratod.
2011. máj. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
79%
Ha ennyire nem bízol benne, az egész kapcsolatot nem érdemes fenntartani. Ad okot amúgy a bizalmatlanságra?
2011. máj. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

de már kitörölte a számát rég a csajnak. de akkor hogy bizonyosodjak meg arrol, hogy végleg lezárta?

mert most ezt hosszu lenne leirni, de nagyon bonyolult a dolog... a lényeg annyi, hogy amikor összejöttünk, közölte velem, hogy mindig is beszelni fognak kb 3 havonta. de aztán mondta, h fontosabb neki, h engem ne lásson szomorunak és kitorolte a csaj számát ott elottem. de nemtom, h bizhatok-e benne...

2011. máj. 10. 13:54
 8/17 anonim ***** válasza:
78%
Én nagyon kiakadnék, ha ilyet csinálnál. Szerintem szakítás lenne belőle. Egy kapcsolat szart sem ér bizalom nélkül. Nem tudom mennyi idős vagy de ezt tanuld meg, mert ha nem, sok pasit el fogsz így veszíteni.
2011. máj. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszokat nektek.

hat regebben adott okot arra, hogy ne bizzak benne, meg mondom ez, hogy kijelentette, h ok mindig beszelni fognak. meg nyaron volt osztalytalalkozojuk, es olyan kepek keszultek roluk amik teljesen osszetortek engem lelkileg. szorosan oleltek egymast stb...

de aztan amikor elmelyult a kapcsolat, akkor mondta, h nem akarja, h ez engem bantson es kitorolte a szamot. es hogy megeskuszik barmire, hogy azota nem beszeltek. de mivan ha a csaj felhivja? biztos nem mondja neki azt, h bocsi de nem beszelhetek veled...

2011. máj. 10. 14:01
 10/17 anonim ***** válasza:
77%

" de nemtom, h bizhatok-e benne..."


Ez esetben két dolgot tehetsz:

1. Keresel olyat akiben megbízol.

2. Ha nem találsz, akkor valószínűleg nem a pasikban van a hiba, hanem durva önértékelési problémáid vannak és azt hiszed egy pasinak se vagy elég jó... ezen próbálj meg változtatni, mert különben tipikus hisztis, féltékenykedős "liba" leszel... ami a pasiknak se jó és neked se.


Ezt egyáltalán nem rosszindulatból írom, hanem tényleg jó tanácsként!

2011. máj. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!