Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes irnom a pasim volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes irnom a pasim volt barátnöjének az én telefonomrol egy sms-t a pasim nevében miszerint megváltozott a száma, és az enyém az 'új'? és ha netán keresi, akkor nálam cseng ki?

Figyelt kérdés
igy látnám, hogy valoban beszélnek-e. Mert a pasim állitása szerint nem beszélnek már, de én nem bizom benne. :\
2011. máj. 10. 13:37
1 2
 11/17 szamóca. ***** válasza:
70%

uh. fuj

necsinálj ilyet.

szegény srác:D és ha beszélnek is? attól még nem biztos hogy gáz van. mellesleg a kapcsolat már régen rossz ha így viselkedsz. legyél normális.

2011. máj. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
ok koszi a valaszokat. hat tortentek a multamban olyan dolgok, amik miatt sajnos nem tudok bizni 100%-osan: egy pasi akivel egyutt jartam, kiderult elettarsa van es mar a 2. gyerekkel volt terhes :( pedig addig soha nem voltam feltekeny. es azt is tudom, h a mostani errol nem tehet, csak ertitek... kicsit megtorte ez a regi pasi a noiessegemet...
2011. máj. 10. 14:12
 13/17 napietus ***** válasza:
29%
atyaég...ez azért elég szánalmas, nem gondolod? ne alázd már saját magadat ilyesmivel...ha nem tudsz bízni a pasidban, dobjad, ha tudsz, maradj vele, de az ilyen kis játékoknak semmi értelme, csak nagy pofáraesés lesz a vége.
2011. máj. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 napietus ***** válasza:
0%
érthető, de ezt az érzést le kell küzdened, és túl kell lépned a múlton. különben folyamatos párkapcsolati kudarcok sorozata lesz az életed. egy pasi sem tűri el az ilyen szintű féltékenykedős hisztisp*csaságot...
2011. máj. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én egy ilyen húzás után nem szakítanék veled csak összevissza csalnálak tanító jelleggel hogy a következő kapcsolataidban ne nagyon ugrálj :)
2011. máj. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Tudod mit,inkább legyél a barátoddal minél többet,hogy ne legyen alkalma félre telefonálni,vagy kapcsolatot ápolni feltűnés nélkül a volt barátnővel.Töltsetek együtt minél több időt,így biztos fel fog tűnni neked,ha valami nem stimmel.22/F
2011. máj. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

szerintem nincs értelme a bizalomnak, ha lehet hogy közben visszaélnek vele, szal a leghiszékenyebb ember aki naiv, azt vágják át a legjobban, tiszteljen, érezze hogy nem tehet meg mindent, ha téged akar, akkor válasszon, ha haverkodni akar haverkodjon pasikkal, sztem volt nő az nem jó barátnak, főleg ha hátad mögött így ölelgetik egymást, ha ő nem is, de a csaj tuti többet akar, még ha nem is hagyna el érte, de lehet félre kavarna vele


szal légy résen

nekem is ilyen praktikák jutnak eszembe, de ha tényleg nem keresik egymást, akkor lehet a csaj felhívja a pasidat mert neki megvan a száma, vagy az is lehet hogy ha tartják a kapcsolatot, akkor rájön, h ez egy hazugság, és kérdőre vonja a pasidat h mi volt ez a levél, ő meg gyanítani fogja h te írtad

hová írnál a csajnak? a telefonodról vagy netről? te tudod a csaj számát?

és biztos h a pasid törölte ki és nem te? nem lehet h a pasidnak a csaj száma megvan papíron? Vagy ami nincs benn telefonkönyvében az a sim kártyán van? rafkósnak kell ám lenni

2011. jún. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!