Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elsősorban fiúktól kérdezem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban fiúktól kérdezem, hogy mik azok a dolgok, amik tetszenek egy lányban és mi nem?

Figyelt kérdés
Elsősorban belső tulajdonságokra gondolok.
2011. máj. 10. 17:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
ne szarjon le :)
2011. máj. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Persze és ha minden stimmel,aranyos,szexi,jó az ágyban stb.,de nem tud egy levest sem elkészíteni,meg az ágynemű is hónapokig lehuzatlan,akkor már mindjárt inkább egy olyan nő kéne nektek,aki ezeket megcsinálja!!!úgyhogy ha valamivel,inkább ezzel fogja meg a lány a pasit...
2011. máj. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ez most hosszú lesz, de kifejtem a véleményemet részletesen:


Nem beképzelt, nem nagyképű, nem pofázik állandóan arról, hogy hű de érett, nem nézi le a fiatalabb srácokat (1-3 év +-), nem média által vezérelt személyiség, nem divat centrikus, nincsenek hülye elvárásai, ahogy a mai hölgyeknek a 99%-ra igaz, aki a korosztályából való pasikra bukik és nem a 30-40 éves hapsikra, ne várja el, hogy csakis kizárólag más tartja el őt, tegyen ő is azért, hogy jobb legyen, lehessen megbízni benne, legyen őszinte, jószívű, kedves, (nem baj ha szereti az alkoholt, csak mértékkel, ha dohányzik ott tegye, ahol mást nem zavar, legyen felelősség teljes, azt hiszem a mai lányokból ez hiányzik nagyon is! Ne a szépségére és a korára hivatkozzon (pl idősebb 1-3 évvel) hivatkozzon, hogy ő jobb mindenkinél, és emiatt tökéletes a pasi a nyerő (értelmezze ki-ki szerint, tudjon elfogadni embereket, legyen megértő, segítőkész,


Persze a párkapcsolat 2 emberen múlik, de a mai hölgyek túlságosan is magasra teszik a mércét, persze alapelvárások vannak, de ők ezt nagyon hülyén oldják meg...


Külsőleg mindegy, 2 kivétel: ne legyen kövér, és rövid hajú..


A többi meg úgyis kialakul, ha valami vagy valaki meg(tetszik) abban lányban, akkor mindegy hogy vörös hajú vagy ilyen olyan, a lényeg az hogy el tudjon hódítani, de ehhez nem kell extra vagánynak, és a satöbbinek lennie, egyszóval legyen egyszerű és mégis bájos és valami megfogható kellemes érzésem legyen vele kapcsolatban..


Szeressen táncolni, szeresse a kultúrát, az igényes helyeket, de mint mondtam ezek menet közbe alakulnak ki, előre tervezni meg kár :)


Ami nem tetszik a mai hölgyekben? Az hogy beképzeltek, játsszák a nagy érett okostojást, főleg a 15-30 közötti korosztály, nem hajlandóak ismerkedni/párkapcsolatot a velük egyidős vagy netán 1-3 évvel fiatalabb srácokkal, mert az ciki, és még mondhatnám...


A tini korosztály hála istennek nem érint már, mert már abból kinőttem, ők még más világban vannak, szóval gyerekek...


Nagyon fontos nekik a humor, amivel nem lenne baj, de ezt is olyan ostoban módon várják el a másiktól, hogy kötelező legyen a másik számára...

Nem tudom minek hasonlítják össze egy 20 éves fiatal férfit egy30-40 éves emberhez, teljesen felesleges...


Idősebbek, tapasztaltak, mert több mindent éltek át, de emiatt nagy ívben ......nak a normális fiatal srácokra, mert őket nem tekintik férfinak, nem rendelkeznek annyi élettapasztalattal, mint egy 30-40 -es FFI, jah és ami az egyik legfontosabb anyagilag sokkal stabilabbak ők már...


Kicsit unalmas ez a duma a hölgyek részéről és ideje lenne végre ésszel gondolkozni, mert az igazi nő valahol harmincon túlról kezdődik, ám mégsem nézem le őket, mégsem mondom azt hogy éretlenek satöbbi, nem fikázom őket, egyszerűen megbecsülöm őket, ám ha a hölgyek részéről mindenhol elvárást várnak és azt hogy elviseljem a hülyeségeiket az már nem megy...


Megértem hogy a vonzalomnak nehéz ellenállni, de még hozzátenném, hogy sok lány imponál az idősebb pasiknak, ez pedig bejön neik... Még jó hogy felfigyel idősebb rájuk,...


Mint mondtam nekem is vannak elvárásaim, meg a nőknek is. Nem ezzel van a baj: A gond módjában van!


A lányokban és a fiúkban is vannak hibák. Ám a hölgyek mindig könnyebb helyzetben lesznek, mint a férfiak, ők biztosan társra lelnek, a férfiak annyira már nem olyan könnyen. Ha fiatalkorukban nem találnak maguknak párt, lőttek az ffi életének, persze találhat még párt nem mondom, hogy nem, de nehezen...


Erről is tudnék sokat beszélni, meg arról is...

A kérdés nem egyszerű, még hozzátenném a férfi és női szerepke jelentősen megváltoztak, a társadalmak morális válságban vannak, a média agyon rossz hatással lehet sokunkra, főleg a nőkre. Mert ők könnyen irányíthatók, stb...


Megbontották a társadalom legkisebb ősközösségét, a család jelentősége jelentősen csökkent már, divattá vált szinglisség...


Az emberek kevésbé kitartóak már, a párkapcsolatok a házassági viszonyok merőben megváltoztak már és az embereket a legkisebb akadály is kizökkenti a ritmusokból, sajnos nem könnyű boldogulni ebben a világban, ezért kell hogy megtanuljuk elfogadni, megérteni, tisztelni, segíteni türelemmel a másik iránt...

És ez vonatkozik a párválasztásra, a párkapcsolatokra, a házasságra és minden másra is úgyszintén...


Az ember akkor válik igazán erőssé, hogy ha van valaki akiben meg lehet bízni, akiért küzdhet és megbecsülhet...


Remélem én is megtalálom a magam bolondját, egy olyan nőt akit szerethetek, megbecsülhetek, tisztelhetek, és így tovább akivel leélhetem az életem, és családot alapíthassak...


22 FFI

2011. máj. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!