Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők, vagy a férfiak válogató...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők, vagy a férfiak válogatósabbak?

Figyelt kérdés
Szerintem egyértelműen a nők. Engem több nő utasított visza mint ahány csajt én elutasítottam.
2011. máj. 11. 12:41
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Eddig 11-0 az állás.
2011. máj. 11. 13:40
 12/26 anonim ***** válasza:
A nők ezerszer válogatósabbak sajnos, minden kamu szöveggel el tudnak küldeni a retekbe. Nekem már csak annyi számít hogy ne legyen dagadt a nő, meg lehetőleg ne cigizzen és lehet 17-35 éves szóval nem éppen vagyok válogatós. 25/F
2011. máj. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
nők
2011. máj. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Én úgy vettem észre, hogy talán a férfiaknak külsőleg konkrétabbak az elvárásaik, pl. a duci, nem szép arcú barátnő általában kizárt. Amíg a nőknek kicsit szerteágazóbb az ízlésük ezen a téren, sokan szeretik a macis alkatú pasikat, de vannak, akik a vékonyakat, vannak, akik az izmosakat és nem mindig várják el hogy kifejezetten "szép" arcú partnerük legyen, viszont nekik belsőleg vannak nagyobb elvárásaik: legyen a pasi magabiztos, erős, ugyanakkor szórakoztató, kedves, stb...

De ez inkább bizonyos kor felett (20-25 év) érvényes és akkor is csak általánosításként tudom mondani, végül is ahány ember, annyiféle.

2011. máj. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a nők!
2011. máj. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
A nők, különösen külsőségek terén.
2011. máj. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

A nők sokkal válogatósabbak, tudjátok csajok nem létezik tökéletes pasi, semmiben nincs tökéletes, ezt fogjátok már fel!

21f

2011. máj. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
sok nőnek mindegy a külső, a belső értékek alapján szűrnek, a férfiak meg fordítva. Mindkét nem ugyanolyan válogatós :)
2011. máj. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Utolsó, sztem ez fordítva van :P
2011. máj. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
ugyanolyan válogatósak vagyunk. mi férfiak külső alapján válogatunk, a lányok meg ezer más tulajdonság alapján. gondolj bele: melyik lányhoz mész oda? amelyik jól néz ki. a többire rá se nézel, ez is válogatás. a lányok meg nyilván pattintják a pasikat de ezt a részét mindenki tudja
2011. máj. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!