Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők, vagy a férfiak válogató...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők, vagy a férfiak válogatósabbak?

Figyelt kérdés
Szerintem egyértelműen a nők. Engem több nő utasított visza mint ahány csajt én elutasítottam.
2011. máj. 11. 12:41
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Szerintem is a nők.
2011. máj. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok a legválogatósabb! Csak egyetlen férfi van az egész világon, akit szeretni tudok. :)
2011. máj. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Abból, hogy te hányat utasítottál vissza meg hogy téged hányan, abból nem lehet következtetni. Egyrészt azért, mert azért jó esetben a pasi kezdeményez, nyilván így nagyobb eséllyel utasítanak vissza, amíg egy lánynál legfeljebb annyi van, hogy ha nem tetszik a srácnak, akkor a srác legfeljebb nem megy oda hozzá és nem történik semmi.


A másik meg, hogy én ismerek nem egy vagy kettő olyan srácot, akik hát nem lettek valami adoniszi külsővel megáldva, de minden lányt kritizálnak, hogy ez meg az milyen szépnek képzeli magát, meg miért hiszi azt, hogy van esélye ennél meg annál, meg tetszhet. Közben meg ők úgy gondolják, hogy náluk nem számít az a kis pocak, meg az, hogy anyu vágja a hajukat, mert hát a pasiknál elég, ha csak egy fokkal szebb az ördögnél.


Tény, hogy azért egy pasinak nem könnyű, mert kezdeményezni nehéz, hiszen minden alkalom, amikor odamész egy lányhoz magában hordozza a visszautasítás lehetőségét. És ez persze a te felfogásodban rontja a statisztikát is. Viszont ha belegondolsz, akkor egy lánynál sem könnyű, hogy ugye pasija válogatja, hogy jó néven veszi-e, hogyha egy lány odamegy hozzá. Ha ezeket az eseteket is beleszámoljuk, amikor nem történt tulajdonképpen semmi, akkor sztem kb ugyanaz az arány sztem.

2011. máj. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
39%

Nők.


Kicsit álomvilágban éltek csajok, k*rvára álomvilágban éltek!!!!!

Mindenhol azt hallom, hogy a férfiak így köcsögök meg úgy f*szok... tán ha nem a leghelyesebb pasikat vennétek észre, nem basznák át minden egyes héten a fejeteket.


21/F

2011. máj. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Egy lányt se ismerek aki Nálam válogatósabb lenne.


22/F

2011. máj. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

A nők saját maguknak, illetve a másik nőknek szépítgetik magukat. "Jaj mit szólnak majd hozzá....."

Mi pasik az ilyenekre vakok vagyunk.

2011. máj. 18. 07:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!