Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen szemét az a csaj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen szemét az a csaj?

Figyelt kérdés
Az exemmel eldöntöttük hogy barátok maradunk!Amikor szakítottunk nem sokra rá felcsinált 1 rondaságot és el kellett vennie!Végül is megérdemelte a szemétje de azért sajnálom is!!!Az a csaj nagyon féltékeny és nem haggya hogy beszéljünk az ex-szel!Múltkor írt nekem levelet a volt pasim nevében hogy nem akarja hogy barátok legyünk és hogy szereti a feleségét és ilyenek!Én megértem hogy féltékeny de nem kéne beleszólnia a pasi dolgába én se szólok bele a pároméba!Mindenfélének lehordott a csaj és vérig sértett pedig én semmit nem csináltam,nem akartam elvenni tőle a férjét és mégis ocsárolt engem! vagy lehet az exem írt nekem de akkor gyorsan megtanult helyesen írni és fogalmazni!A csajról szinte mindenkinek megvan a véleménye (barátait kivéve) nagyon beképzelt pics* aki nagyra van azzal hogy elvette egy elég jóképű pasi!hát sokra mehet vele ha úgy fogant a baba hogy nem volt szerelem!én mégis kívánom hogy legyenek boldogok csak kicsit rosszul esett ez az egész! Szerintetek túl reagálom az egészet? egyébként nagyon régen beszéltem az exemmel így nem értem mi a gondja,nem zaklatom a pasit!:( segítsetek kérlek titeket! 24/L
2011. máj. 11. 22:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
én meg úgy, hogy a nők! szóval itt vita nincs :)
2011. máj. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"hogy a gyerekkel meg lehet zsarolni a másik felet..."

Mi a gond? Az zsarolás, ha gyereket szül valaki és a párját nem engedi mással szórakozni? Ember gondolkozz már! Csak az anyának kell foglalkozni a gyerekkel, meg majd főzön mosson ugye? Addig a férj meg mehet pletykázni az ex-el igaz? Zsarolás a fenét!!! Ez a gond a mai emberekkel, hogy nem a gyerekkel foglalkozik, hanem eszközként tekintenek rá "zsarolás". Ha te zsarolva érzed magad akkor ne csinálj gyereket, de a legjobb ha nem dugsz és akkor 0% esélye. Van fontosabb teendő, mint ex-el szórakozni-.-"

2011. máj. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!