Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fél éve van kapcsolatom! Ugy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél éve van kapcsolatom! Ugy érzem h a barátom nemvesz tul komolyan . Mit tegyek?

Figyelt kérdés
16 vagyok ő 19! fél éve vagyunk együtt, és multkor volt egy olyan kijelentésem neki h letudnám vele élni az egész életem! ugyláttam h ez neki nagyon nemtetszett... mondta h kitudja mi lesz 2 hnap mulva és minden elmulik egyszer! de hogy ő nagyon szerelmes és furcsa neki hogy fél éve már együtt van valakivel, de nagyon jólérzi magát velem! de nekem ez olyan érzés volt, mintha nem akarna tovább velem lenni! vagy megijesztettem ezzel a kijelentésemmel?
2009. márc. 11. 15:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet h első hallásra nem tetszett neki. de ha tenyleg szeret, akkor akár házasság is lehet a dologbol. de olyan fiatalok vagytok még.. :) éljetek, bulizzatok, ne azon gondolkodj h kivel éled le az életedet.
2009. márc. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát igaz, többet nem mondok neki ilyesmit!
2009. márc. 11. 15:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Általában a férfiaknak több időre van szükségük, mint a nőknek, az "igazi" felismerésére. Nem azért, mert megfontoltabbak lennének vagy ilyesmi, hanem egyszerűen csak van egy ilyen különbség az intuíciós képességeink között. Ezért van az, hogy nehéz szakaszt jelent a párkapcsolatban, amikor a nő úgy érzi, megtalálta a férfiban az igazit, mert a férfi még lehet, hogy nem olyan biztos benne, és ezért nagyon megzavarhatja, ha a nő előáll az életreszóló ötletével. Hiba lenne mondogatni neki, inkább maradj meg ugyanolyan érzelmekkel iránta, és várd ki a pillanatot, hogy ő kezdeményezhessen. Egy férfi számára nagyon fontos, hogy úgy érezze, ő irányítja az életét, "a maga ura", és felbolygatja, ha a nő ezt megsérti. Ez még nem jelenti, hogy nem szereti ugyanannyira, csak egyszerűen másmilyen. :)
2009. márc. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én egy lánynak mondtam egyszer ezt és ugyanúgy reagált a kijelentésemre, mint a kérdésben szereplő fiú.

Persze szeretett ő, csak nem ilyen felfogású volt, mint én... Vagy csak meglepte nem tudom. De hogy szeretett az biztos.


25/f

2009. márc. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!