Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy éve jöttem össze a páromma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy éve jöttem össze a párommal. Az elején minden szép volt de aztán sokszor össze vitatkoztunk és olyankor megdöbbenve tapasztaltam, hogy párocskám nem óckodik elmondani mindenféle kurv. -nak, egyszer még le is köpött. Bővebben lent?

Figyelt kérdés
Aztán persze bocsánatot kért,hogy csak azért van ez,mert hirtelen haragú stb. szakítottam vele,de állandóan zaklat hogy szeret,és hogy meg tud változni,hogy most döbbent rá mennyit jelentek neki,még sírt is a telefonba.Nem tudom mit tegyek.Azt kéri adjak neki még egy esélyt,de tanácstalan vagyok.Szerintetek mit tegyek?
2011. máj. 12. 11:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én 27 éves létemre biztos nem maradnék egy ilyen idióta mellett. Keress egy igazi féfrit, aki tiszteli a női nemet, nem aki leköpi meg elmondja mindennek.
2011. máj. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!