Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 évet gondolkozott, és végül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 évet gondolkozott, és végül nemet mondott. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2 éve beleszerettem egy lányba, akivel azóta szinte minden nap beszélek, és egymás legjobb barátai lettünk. A probléma éppen a beleszeretéssel van, ugyanis én többet érzek, mint barátság. Ő ma azt mondta, hogy NEM, azaz ő nem szeretne többet ennél.

Hát elég rosszul fogadtam. Nagy csalódás ez, mert ő nem csak egy csaj, akit éppen fel akarok szedni és mivel barátok vagyunk, nem is hagyhatom csak úgy itt. Ő azt mondja nem fog pasizni, de én ezt nem hiszem el. Nem tudnám elviselni, ha valaki mással kellene együtt látnom őt.

A legjobb az lenne, ha végül rájönne, mégis akar tőlem valamit. Ezt szeretném elérni.


2011. máj. 12. 20:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
Ha azt mondta "nem" akkor ne erõltesd, hagyd szabadon a gondolataival. Lehet egy nap vàltozni fog az iràntad való érzelmei. Légy türelemmel.
2011. máj. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%

Sajnálom, de esélytelen. A lányoknak a külső a legfontosabb, és ha külsőre bejönnél neki, elejétől fogva nemcsak barátok lennétek.

Egyébként ezt tényleg elhiszed, h 2 évig gondolkozott? Kezdettől fogva tudta, h nincs esélyed, csak nem volt benne annyi őszinteség, h megmondja.

2011. máj. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

nekem is volt egy legjobb barátom, és sajnos ez lett a vége, mint a ti esetetekben. én valóban nem akartam pasizni, ezt ő tudta is, de arra gondolt, több lehet a barátságból, és majd idővel annyira meg tudom szeretni, h elég lesz az is, ha csak ő szerelmes.

nem akartam ámítani, főleg, m emberileg, és barátként sokat jelentett.

bár nehéz volt, én hoztam meg a döntést, megszakítottam teljesen a barátságot.

tudom, talán még most, 1 év után is keserűen gondol rám, de még mindig jobb, mintha éveken át reménykedik ahelyett, h élné az életét, és talán találna magának egy olyan társat, aki viszononá a szerelmét.

én azóta sem pasizok, nem is akarok, egyedül tervezem leélni az életem. ha ismerősöktől értesül rólam, tudja, h akk nem hazudtam neki, ahogy nem hazudtam neki sohasem, azt sem, h több lehetne köztünk.

sztem bármilyen nehéz, lépj túl rajta! ha a közeledben marad, csak fájni fog, és reménykedsz minden kis kedves gesztusa után.

én, ha visszaforgatnák az időt, és a másik helyen lennék, akk is ezt tenném. :(

20/L

2011. máj. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
58%
"egyedül tervezem leélni az életem" te meghibbantàl? OK.nem ez a krdés.
2011. máj. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne csináld! Ez önkínzás. Mond meg, hogy te többet akartál, de elfogadod, hogy ő másképp érez. És ezután kerüld el. Kb 1-2 év alatt begyógyul a seb.
2011. máj. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Tyler913 ***** válasza:
100%

Sajnalom baratom,de ez game over.Az elejen elkovetted a legnagyobb hibat.A dolog ugyanis nem ugy mukodik,hogy eloszor baratsag,utana szerelem.Tudom,tudom,mindenki ismer olyan tortenetet,hogy a fiu kitartoan ostromolja a lanyt,mig vegul igent mond,es azota is egyutt vannak,de ez kb. 1%.

Mar a legelejen tisztazni kell,mikor egy lannyal ismerkedsz,hogy Te ferfi vagy,o meg no,es Te nem a baratja akarsz lenni,hanem nokent erdekel.Ha ezt nem teszed meg,sajnos nagyon konnyen a "barat-zonaban" talalod magad,es onnantol a csaj mar nem tud Rad maskepp nezni,csak mint "meleg baratra",lelki szemetesladara,akinek a vallan jol kisirja magat,de akire nem ugy nez,mint ferfira.

Valaki irta,hogy mar a legelejen tudja a csaj,hogy mi lesz,mert kulso alapjan dont.Nos,ez nem igy van.A kulso egy dolog,de igazabol a ferfi viselkedese donti el,hogy lesz-e a dologbol valami,vagy sem.Hidd el,tudom,mirol beszelek,velem is megtortent mar ez,raadasul most visszagondolva mar vagom,hogy tetszettem a csajnak,es varta,hogy lepjek,hogy intim viszony fele tereljem a kapcsolatot,de akkor meg bena voltam hozza,ezert rovid ido utan "barat-zonaba" rakott,en meg hiaba acsingoztam utana majd' ket evig,varva a csodat.


Valoszinu Te is itt cseszted el,es nem kellett a csajnak 2 evig gondolkodnia a dolgon,csak jo volt neki,hogy ott voltal,mint haver es csodalo,mint "talon-pasi",akitol nohet az onbizalma.De ez a szituacio szamodra mar csak veszteseget es meg nagyobb csalodast hozhat.Azt tanacsolom,barmennyire faj is,lepj tovabb,es a tovabbiakban hanyagold a csajt.Tudom,hogy most ugy tunik,o az egyetlen es megismetelhetetlen,en is ezt gondoltam,mikor eloszor pofara estem.Kb. 1-2 honap kellett hozza,hogy rajojjek,nincs igy,mindig van ujabb lehetoseg.Szoval felejtsd el ezt a csajt,pihenj kicsit,aztan mikor mar halvanyult az emlek,kezdj el csajozni,ismerkedni mas lanyokkal.

2011. máj. 20. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
51%
Inkább menj el vadászni más lányra! Papucs ne legyél, hogy a lábai előtt heversz!
2011. máj. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Pfff

Haver...


Téged felültettek, a csaj csak játszik veled, és csak kihasznál, de annyira már nem érdekled, hogy ne hagyjon kételyek között hanem letisztázza mi az ábra!


Nem kell egy nőnek, sőt férfinek sem 2 év ahhoz, hogy eldöntse mit akar...


Csak az idődet vesztegetted, és önmagadat bolondítottad.


Én a helyedben ezt sürgősen abbahagynám, és más lányokkal ismerkednék meg, és ha egy kis sikered lesz más csajoknál, akkor majd ráébredsz, hogy mennyire gáz volt amit csináltál...


Mikre kért meg eddig téged a lány?

És mi az amit cserébe megtett neked?

2011. máj. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Hát jah, hanyagold a csajt, vagy fogadd el, hogy csak a barátja lehetsz, és az ostromlása helyett inkább önmagad építsd. Aki szereti önmagát, azt mások is szeretik..
2011. máj. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Te! Biztosan két évet gondolkozott? Nem lehet, hogy csak simán nem közeledtél felé 2éven keresztül, aztán egyszer csak elé perdültél azzal hogy: "te figyelj nem akarsz a barátnőm lenni?" vagy valami hasonlóan üzleties hozzáállással?
2011. máj. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!