Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lány érzelmileg nem stabil,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány érzelmileg nem stabil, itt a vége fuss el véle?

Figyelt kérdés

Kb. március közepe óta randizgatok egy csajjal, a csókig jutottunk el. (ő 28, én 27) Nagyon jól érzem magam vele, és szerintem ez kölcsönös.Ma délután viszont elmondta, hogy már novembertől döglődött egy kapcsolata aminek végül is februárban lett vége; azt hitte, hogy

ő a kemény, vagány lány, és hogy túl van rajta

de aztán rá kellett jönnie, hogy mégsincs túl a dolgon úgy, ahogy szeretné. Nem akar a sráctól már semmit, ezt kihangsúlyozta, meg hogy nagyon szeret velem lenni

és úgy érzi, hogy működik a "kémia" (ez meg mi??), meg hogy vonzódik hozzám, de nem tudja, hogy mit szeretne, mert nem érzi magát "érzelmileg stabilnak", és nem akar belevágni hirtelen egy új kapcsolatba. Mivel nem akarja, hogy pofára essek emiatt, és a vizsgaidőszak kellő közepén ezen örlődjek, ezért azt javasolta, hogy június végéig ne nagyon találkozzunk, addig megpróbálja összeszedni magát. Ezt nyilván elfogadom, nem akarok erőszakoskodni, de valószínűleg másfél-két hónapos randizgatásunk nem fogja kibírni ezt a szünetet.

Szerintetek mondjak le róla? Vagy valami tanács, ötlet, észrevétel? köszönöm!


2011. máj. 13. 00:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ebben a 2hónapos szünetben csinálj amit akarsz,légy nyitott más nők felé-ismerkedj,járj el a haverokkal bulizni,meg mindenhova ahova csak szeretnél.Ne légy semmiképp sem a 4 fal között,mert az nem vezet róla.Fogadd el,hogy úgyis lesz valahogy.Ne keresd egyáltalán a csajt,adj neki időt és ennyi.Ha ő 2 hónap után akar valamit,akkor majd ő fog téged keresni.Abban biztos vagyok,hogy kicsit hülyén fogja magát érezni,hogy te nem is keresed őt egyáltalán,de így kell lennie.Ha van mersze 2hónap után érdeklődni utánad,akkor igazi belevaló,bátor nő.Ha nem,akkor nem!23N
2011. máj. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Ebben azért nehéz nekünk tanácsot adni, mert minden ember más. És a leírt dolgok alapján még nem látunk bele az érintett Nő lelkébe, hiszen nem ismerjük. Csak a gondolatainkat tudjuk leírni, ami a magunk reakciójával áll összefüggésben. De lehet, hogy Ő teljesen más személyiség, és pont ellentétesen reagálja le, mint mi.

Én úgy gondolom, hogy ezerszer könnyebb túllépni egy szakításon úgy, hogyha van már valaki más, aki tud "kárpótolni", aki elég kitartást, szeretetet, kedvességet,stb.-t ad.

Viszont elgondolkoztató, hogy eddig randizgatott Veled... Majd hirtelen ráébred, hogy mégsem kell ez Neki, meg nincs túl az előző Párján... Ha ennyi időt együtt töltöttetek, és nem sikerült elfeledtetned Vele az exét, akkor lehet, hogy később sem sikerül. És ez a "idő kell" duma csak lerázós szöveg, vagy nem akar megbántani, s abban reménykedik, hogy addigra elfelejted.

De persze ez csak az én véleményem. Lehet, hogy Ő teljesen más, mint én. Ezt Neked kell tudni.

2011. máj. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Hagyd a mamit.Szedjél fel egy kemény seg-gű 20 évest,aki téged szeret nem pedig mást.

28 évesen már csak rosszabb lesz belőle.

2011. máj. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

14:49-nek: Nem mondta, hogy "idő kell" neki. Csupán nem akarja, hogy elcsesszem a vizsgaidőszakomat, ha esetleg mégsem úgy alakulnának a dolgok, ahogy remélem. Ez a "szünet-dolog" részéről csak egy opció, nem feltétlenül köti magát hozzá; ha akarom, kereshetem, csak ne lepődjek meg, ha mégsem alakulnának úgy a dolgok, érted?

Azt mindig mondta, hogy ő mostanában eléggé "zavaros"... és abban bízik (ezt mondta), hogy június végére talán helyrerázódik, és tudni fogja, mit akar.

15:00 - nak pedig... hja, hát jó, könnyű mondani. Nem egyszerű szép, normális kedves és aranyos lányokat "felszedni".

2011. máj. 14. 15:45
 15/16 anonim ***** válasza:

Nézd. Ezért írtam, hogy ezt NEKED kell tudni, hiszen Te ismered. ÉN a saját reakciómból indultam ki. Az látszik, hogy nagyon fontos Számodra ez a lány, és ezt jó látni. Meg kellene becsülnie Téged, és elfogadnia a segítséged. Azt mondja, hogy nem akar Neked rosszat, de Neked kell tudni, hogy Számodra mi a jó, s azt láttatni Vele.

Viszont a "15:00", és az ahhoz hasonló kommentekkel ne foglalkozz... Nem hinném, hogy azonos értelmi szintet képviselnél az ilyen alpári stílusban fogalmazó "úriemberekkel" ...

2011. máj. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

tegnap 10:04

köszönöm a válaszod... habár tudom, mi lenne nekem a jó, nem szeretnék erőltetni semmit. Tegnap ugyan cseteltünk egy keveset, de most már nem fogom keresni. Talán ez a helyes döntés, remélhetőleg ráébred, hogy hiányzom neki, vagy valami ilyesmi. Ha meg nem - hát akkor lehet, hogy jobb így.

2011. máj. 16. 13:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!