Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha szerettetek egy lányt, lehetséges ez? A többi lent

Figyelt kérdés
1hónapig beszéltünk,úgy tűnt hogy újra lehet köztünk vmi,erre bekevernek,csúnyán összevesztünk.nem beszéltünk, olyan kiirásai vannak mintha még mindig érezne vmit irántam de arra is gondoltam hogy új barátnője van,amit kizárt dolognak tartok,mivel megtudnám közös ismerősöktől és nem bírja ki h nem beszélünk irt csak nem voltam gép közelbe,nem értem miért csinál ilyeneket ha állítólag utál
2011. máj. 13. 16:17
 1/2 anonim ***** válasza:
unatkozik, játszadozik veled, jót röhög rajtad
2011. máj. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
akit utálsz azt még szereted valamilyen szinten! ha közömbös lennél a számára akkor egyszerűen nem venne rólad tudomást. amúgy ez teljesen logikus férfi gondolkodás, én nem értem ezen mit nem értesz :)
2011. máj. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!