Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, a szőrös, vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, a szőrös, vagy a csupasz férfiak jönnek be?

Figyelt kérdés
Mármint mellkas, hónalj, f.sz környéke egyéb. Nektek a borotvált vagy a szőrös férfiak jönnek be? Mit gondoltok azokról akik borotválják magukat és azokról akik nem?
2011. máj. 14. 16:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
az arany középút a legjobb :)hónalj+hát+nyak+popsi legyen csupasz. Mellkason csak keveset viselek el. Az intim tájék meg inkább ízléses legyen, visszavágott. és a fejtető se legyen kopasz, ne meg a szakállat sem szeretem :)
2011. máj. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
egyet értek az előzővel
2011. máj. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem férfiatlan szerintetek, ha valaki borotválja a hónalját?
2011. máj. 14. 17:33
 4/14 anonim ***** válasza:

nekem kifejezetten tetszik, ha borotválja az intim tájékát, vagy legalábbis ápolja, rövidebbre vágja a szőrt.A hónalj szőrtelenítése meg jó dolog.Kevésbé izzad, meg szerintem undorító ha megemeli a karját és a nedves szőr tincsekben áll szerteszét...

Ha a háta szőrös az nagyon visszataszít, de lehet gyantázni.A mellkason meg legyen valamennyi az a férfias számomra.

Persze lehet nekem nagyok az igényeim:D

2011. máj. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
nem, dehogy.. szerintem a férfiasság nem egyenlő a szőrösséggel... inkább a hónaj borotvált legyen.. jobban is néz ki, és nem olyan izzadós
2011. máj. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
szerintem borotválja..
2011. máj. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
tőlem lehet szőrös..
2011. máj. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
nekem a szörtelen hónalj jön be,de a többi maradjon szőrössen....de nem mérvadó,nem ezáltal ismerkedek :)
2011. máj. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem bírom,ha egy pasinak szőrös a háta,az egész segge,dereka,hónalja.A fanszőrzetét pedig mindenképp borotválja.

Akik nem borotválják,hát azok másnak tetszenek,nem nekem:D

Én is lecsupaszítom magam már évek óta...23N

2011. máj. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
23:52 azért mert "te is lecsupaszítod magad" azért szerintem nem az a mérvadó. Ha én is akkor ő is. Azért te mégis nő vagy. Borotválja le hónalját, fanszőrzetét tartsa röviden és rendezetten, de ne csupaszon ( milyen az már) de mellkast, kart lábat meg ilyeneket ne borotválja már egy férfi sem.
2011. máj. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!