Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, ezt elturnetek neki?

Figyelt kérdés

Baratom 20 eves, ilyen szepfiu kulseje van es gazdag. Tudom, es latszik rajta, hogy szeret es nem csal meg. DE viszont elegge veszelyes, o es a baratai is, ezert nagyon fennhordjak az orrukat mas emberekkel szemben, ha valaki egy rossz szot szol, annak eleg rossz sorsa lessz, vagyis:

-nem verik meg, hanem 10-en berakjak 1 fekete, sotetitett ablaku autoba

- elviszik egy varostol kb. 10-20 km levo erdobe

- kirakjak, megverik

- kezebe adnak egy asot, es megfenyegetik, hogy ha nem kezdi el asni a sajat sirjat, akkor megtobbet verik mielott megolik

- miutan a szerencsetlen vegre konyorog az eleteert, akkor meg megrugdossak

- vegul telefon nelkul haggyak ott az erdo kozepen ejszaka

NEM OLIK MEG!!!!

Kerdesem csak az lenne, hogy szerintetek maradjak vele eggyut, ha ilyenre kepes barataival? Nem emelte meg fel soha a hangjat ram, akarmennyit hisztiztem, vagy valami, mindig lenyugtatott, es kedves volt velem, ebbol tudom, hogy szeret, es ebbol kovetkeztetek, hogy velem soha meg hasonlot se tenne, vagy megis? Az bizonytalanit el, hogy kepes megutni lanyt. Emellett tavoli rokonom is. Csak eleg nehez elfogadnom, hogy van ilyen oldala is, amit en csak hallasbol ismerek, de megis...2 honapja vagyunk eggyut, es nagyon szeretem...Fogadjam ezt el?


2011. máj. 14. 19:15
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Ha te tudsz ilyen emberrel élni...


De én azért félnék, a helyedbe.

2011. máj. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
kamu...
2011. máj. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
83%
Egyszer elfogy a türelme, vagy rossz pillanatba zavarod valami hülyeséggel, akkor fog ordibálni neked is.
2011. máj. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Hát sz*pás. Ha elhagyod ez lesz a te sorsod is, szóval maradj vele, nehogy az életedbe kerüljön.
2011. máj. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Ez fake.. Nem verik meg.. par sorral lejjebb: megverik xd
2011. máj. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Nem tűrném el, de mihelyst ezt megtudtam volna róla, azonnal elhagytam volna mielőtt belebonyolódok. Mi van, ha legközelebb már öl is? Az ilyen embereknél sosem lehet tudni. A helyedben félnék tőle. 29N
2011. máj. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
te hülye, nem elég barom ember van igy is az országban? vedd fel valami rögzitőre azt jelentsd fel a rendőrségen, vagy maradj vele azt te is ott végzed az erdő szélén
2011. máj. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Túl sok amerikai filmet nézel te.
2011. máj. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
hat pedig igaz... mi okom lenne kitalalni?
2011. máj. 14. 19:32
 10/27 jin ***** válasza:

hát nos ez igen érdekes helyzet!!

tudja hogy te ezt tudod?

mert ha igen akkor kérd meg hogy ne legyenek ilyen durvák vagy valami hasonlo!

és kérd meg hogy ne 10 verjenek 1ggyet mert ez nem igazságos!EGY AZ EGGY ellen!!!

ha változik akk mindenkép maradjatok egyyüt!

2011. máj. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!