Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki a tömegből kérdése:

Normális, ha az ember a mocijába szerelmes?

Figyelt kérdés
Fél éve vettem az motorom, és teljesen beleestem, már-már a páromnak tartom, beszélek hozzá, símogatom.... ez nosrmális vagy dilis vagyok?
2011. máj. 14. 20:42
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

20:53

17/f

2011. máj. 14. 20:55
 12/22 anonim ***** válasza:
Szerelem a legfelsőbb szinteken:D
2011. máj. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
17 évesen még belefér, csak nyugodtan, szeretgesd a motorod. De 20 éves korodra próbálj felnőni.
2011. máj. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Nem vagyok gyerekes, szerintem a lányoktol sokkal jobb a motorom, szinte az összes lánynál ki van zárva az a lehetőség hogy velem járjon. A motorom pedig örökre hüséges hozzám, és nem az számít neki hogy mennyi pénzem van, hogy milyenek a szüleim, vagy hogy hogy nézek ki.
2011. máj. 14. 21:28
 15/22 anonim ***** válasza:

továbbá nem hisztizik, nem sértődik meg ha más motorra ülsz, meghálálja a ráfordított pénzt, időt energiát stb.


egy motoros


(de azért csajozz is :D )

2011. máj. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Teljesen normális dolog. Én is a motorok szerelmese vagyok, egyszerűen imádom és soha nem csalódok benne. Volt barátom féltékeny volt a motorra, nem tudta elviselni hogy én nem futni járok esténként hanem motorozni.. El kell fogadni olyannak amilyen vagy :) és rossz ember nem lehetsz ;)

18/L

2011. máj. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Jó tudni hogy vannak még rajtam kívül is, ilyen emberek :D
2011. máj. 14. 22:41
 18/22 anonim ***** válasza:
Mértnem jössz össze ezzel a csajjal?:D közös baleset okozás?:D
2011. máj. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Vagy éjjel-nappal motoroznánk mint két hülye, vagy összevesznénk hogy mért a motort ölelgeti mért nem engem. :D ennyi. közös hobbi, közös végzet .. :)
2011. máj. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:

ÉN PONT ILYEN VAGYOK :DDDDD

-MINDEN BOLDOGSÁGOM A MOCIMBAN LÁTOM :))

- ÉN SUPERMOTOS VAGYOK , EGY KTM LC4 640 EM VAN :) ÉS IMÁDOM, ÉS PONT ÍGY LÁTOM A DOLGOKAT MINT TE , SOKKAL TÖBB MINDENT AD :DDDDD BETEGES VAGY NEM EZ VAN , SOSEM HAGYNÁK FEL VELE 1 CSAJ KEDVÉÉRT SEM:)

19 f

2011. máj. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!