Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, az mennyire gyakori...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, az mennyire gyakori náltok, hogy ha az első randin a fiú elront valamit (nem netes ismerkedés), akkor faképnél hagyjátok?

Figyelt kérdés
Nem netes ismerkedés, tehát régebb óta ismeritek. Lehet, hogy valami nem úgy alakul a randin vagy találkozón, ahogy akartátok, és akkor jöhet a "majd beszélünk a következő találkozóról" és nem válaszoltok többet, azért mert valamit a pasi elrontott (nagyon nagy hibát nem véthetett, hisz ismertétek). Mennyire gyakori nálatok az ilyen látványos sarkonfordulás? Igy gondolkoztok, hogy nabumm ne adjunk több esélyt a fiúnak?
2011. máj. 15. 12:42
1 2 3
 11/23 napietus ***** válasza:
nem mondtad el, hogy azért akartál vele találkozni, mert tetszik? ez nem akkora baj, hacsak nem feszült beszélgetés és hosszú kínos csandek voltak...meg lehet, hogy idegesítette, hogy "bökd már ki".
2011. máj. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
a te helyzeteben a csaj volt béna. ne is foglalkozz vele
2011. máj. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
tudom, sajnos. Mégis a sziv néha agyonüti az agyat. Nem voltak kinos csendek, arra ő sem számitott hogy 5 órát elleszünk. És nem volt ilyen "bökd már ki" bár ha lett volna se hinném hogy oka lenne emiatt törölni engem az életéből, ráadásul ilyen fájó módon. Amúgy meg 3 éves kapcsolata ért véget nemis olyan rég, szal...
2011. máj. 15. 13:11
 14/23 anonim ***** válasza:
56%
Randin az egyetlen hiba, amit a fiú elkövethet, h nem néz ki elég jól. A te esetedben szörnyen átlátszó kamu duma, amit a csaj beadott.
2011. máj. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 napietus ***** válasza:
tudta, hogy néz ki, nem akkor látta először...lehet, hogy nem heverte még ki az előző kapcsolatát, és megijedt attól, hogy esetleg újra belemenjen egy kapcsolatba.
2011. máj. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Akkor viszont annyi igazság van benne, h nem tudta a lány, h ez egy randi. Akkor el se ment volna, mert nem tetszettél neki külsőre.
2011. máj. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
forditva, én nem hittem azt hogy ez randi (csak egy baráti találkozó), ő hihette randinak... :P
2011. máj. 15. 13:28
 18/23 A kérdező kommentje:

"lehet, hogy nem heverte még ki az előző kapcsolatát, és megijedt attól, hogy esetleg újra belemenjen egy kapcsolatba."


az lehet, csak kár hogy most másfél év eltelte után van kapcsolata, és nekem még annyit se lehetett irni hogy "bocs de nem"

2011. máj. 15. 13:29
 19/23 A kérdező kommentje:

na mindegy, nemis ez a konkrét eset az érdekes, amúgyis éretlen volt a csaj, mások is megmondták.

Csak annyi a kérdésem, hogy akkor most görcsöljek minden randin hogy "jajjjj el ne rontsam mert akkor elkezd hazudozni nekem és lekoptat én meg csak várhatok rá?"

2011. máj. 15. 13:37
 20/23 anonim ***** válasza:
Nem kell görcsölni, csak a külsődön múlik, arról meg nem tehetsz. Viszont ha nem tetszel nekik, akkor v lekoptatnak (ez a ritkább eset), v szívatnak ameddig tudnak.
2011. máj. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!