Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » S. O. S Szerelem! . Nemtudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S Szerelem! . Nemtudom mit tegyek?

Figyelt kérdés

hali ! Van egy srác akivel a legjobb haverok avgyunk de a barátságunk eleje óta szeretem ! és nmetudom hogy reagálna ha elmondanám neki.....

SZERINTETEK ELMODjAM?? JÓ ÖTLET LENNE?


2011. máj. 15. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem nem baj ha valaki kimutatja az érzéseit és még jól is elsülhet, lehet hogy ő is éppúgy érez irántad:) ugyanakkor azt is nézd meg, ha nem a barátság rovására is mehet:s viszont ha magadban tartod és csak szenvedsz miattad, az is:S Szóval ördögi kör, de szerintem egy próbát mindenképpen megér; én drukkolok Nektek:) 18/L
2011. máj. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
miatta*
2011. máj. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
várj vele, figyelgesd nagyon apró célzásokra a reakcióját, barátkozzatok, ismerjétek meg egymást, mélyítsétek a kapcsolatotokat, esetleg szemezz vele. Ha tetszel neki valószínűleg lépni fog. Ha azt nem is, ki fogja mutatni. Persze ha nagyon marcangol belülről jobb elmodani neki, és aztán várni, hogy mi lesz...hajrá!;)
2011. máj. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én az elsővel értek egyet!


Ne halogasd! Minél tovább húzod annál nehezebb lesz és annál rosszabb! És lehet h lemaradsz róla!


Ergo: szerintem mond el neki, hogy "figyu lehet most örökre megszakad köztünk minden és soha többé nem fogjuk látni egymást,szűűűnet.....ilyenkor vág egy idióta pofát....majd folytatod: de nagyon nagyon belédszerettem, és sokkal többet érzek irántad mint barátság, és lehet h ezt most mind hiába mondtam el ha Nem-et válaszolsz de meg kellett tennem...."


---ez csak példának írtam! 26/f

2011. máj. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :""D :")
2011. máj. 16. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!